Lázně Poděbrady, Vánoční pobyty

k dispozici celkem 4 nalezené pobyty

Hotely Mapa

Vánoce v hotelu Bellevue Tlapák

Užijte si jedinečnou sváteční atmosféru čtyřhvězdičkového hotelu Bellevue – Tlapák v srdci lázeňského parku, nechte se hýčkat příjemnými procedurami a skvělou domácí kuchyní. Rezervujete si Váš pobyt na Vánoce 2017 včas!
  • 6 dní (5 nocí)
  • plná penze
  • 3 procedury

cena za osobu / 5 nocí

od 8 890 Kč

Detail pobytu

Prodloužený vánoční pobyt

Prožijte klidné Vánoce, nechte se hýčkat lázeňskými procedurami, bohatým kulturním a společenským programem. Nebude chybět ani Štědrovečerní večeře a vánoční nadílka. Pobyt probíhá v termínu od 20.12. do 27. 12. 2017.
  • 8 dní (7 nocí)
  • plná penze
  • 6 procedur

cena za osobu / 7 nocí

od 10 190 Kč

Detail pobytu

Lázně Poděbrady, Vánoční pobyty

Lázně Poděbrady
Městečko Poděbrady leží asi 50 kmvýchodně od Prahy a jeho hlavní atrakcí jsou bezpochyby lázněPoděbrady, které každoročně do města přilákají tisíce návštěvníků. Již v 17. století zde byly založeny malé lázničky, které se brzy proslavily po širém kraji. Novodobá historie lázeňství se začala psát v roce 1905, kdy přihledání pitné vody byl na nádvoří zámku objeven pramen minerální vody s výbornými léčivými účinky. Lázně Poděbrady se specializují naléčbu kardiovaskulárního systému, léčbu pohybového aparátu a látkové výměny.

K léčbě jsou maximálně využívány unikátní účinky přírodního zdroje minerální vody. Tradice poděbradskéholázeňství a samotný charakter města neláká k návštěvě jen tuzemské hosty, ale také stále více zájemců ze zahraničí, zvláště z německy, rusky a arabsky mluvících zemí.

Lázeňské pobyty a wellness pobyty v lázních Poděbrady nenabízejí jen širokou škálu kvalitních procedur, ale také mnoho možností pro rekreaci i zábavu. Na hosty zde čeká mnoho příležitostí kesportování (tenis, golf, in-line bruslení, plavání, cyklistika, jezdectví, fitness centra) i kulturnímu vyžití (koncerty, kino, divadlo, taneční večery, společenské akce). Na své si zdepřijdou také milovníci historie, kteří se při procházkáchměstem mohou seznámit s řadou krásných pamětihodností.