Hotely v Lázních Slatinice

k dispozici celkem 2 nalezené hotely Vyberte lokalitu

Balíčky Mapa lázní

Lázeňský dům Balnea

  • Slatinice 372, Slatinice
Původní lázeňský dům byl postaven v roce 2004 a pro velký zájem byl v roce 2014 zrekonstruován a rozšířen o další pokoje, restauraci a léčebné rehabilitační prostory. LD Balnea stojí na mírném...

Velmi dobré

160 recenzí

od 10 100 Kč

Lázně Slatinice - hotely a ubytování

Hotely v Lázních Slatinice

Lázně Slatinice se pyšní dlouholetou lázeňskou tradicí a několika minerálními prameny, které zde vyvěrají. V těchto lázních si užijete lázeňské procedury, wellness pobyty, masáže, koupele i různorodé zábaly. Dlouhou chvíli vám zkrátí procházka po lázeňské kolonádě, kde budete moci ochutnat vynikající lázeňské oplatky. Těšit se můžete na luxusní penziony a hotely v Lázních Slatinice, které svým návštěvníkům nabídnou moderní vybavení, celodenní stravování i nadstandardní služby. 

Nechybí ani bazény a wellness centra přímo v hotelech a penzionech. Tak si najděte kvalitní ubytování v Lázních Slatinice, kde si užijete ničím nerušený pobyt. V naší nabídce naleznete Lázeňský dům Balnea a Penzion Majorka, kde vás čeká perfektní lázeňský pobyt se vším všudy. Tak na nic nečekejte a vydejte se do těchto krásných lázní!