S ohledem na vyhlášení vládních nařízení ze dne 21. 10. 2020 byl omezen provoz hotelů s výjimkou lázeňských léčebných zařízení.

k dispozici celkem 2 nalezené hotely Vyberte lokalitu

Balíčky Mapa lázní

Penzion Majorka

  • Slatinice 20, Slatinice
Rodinný Penzion Majorka, nově a stylově zrekonstruovaný secesní dům postavený Janem Husičkou v letech 1867–1872. Statek s konírnou býval ve své době nejkrásnějším domem v obci. Dnes je z bývalého...

Perfektní

207 recenzí

od 7 860 Kč

Lázeňský dům Balnea

  • Slatinice 372, Slatinice
Původní lázeňský dům byl postaven v roce 2004 a pro velký zájem byl v roce 2014 zrekonstruován a rozšířen o další pokoje, restauraci a léčebné rehabilitační prostory. LD Balnea stojí na mírném...

Velmi dobré

154 recenzí

od 9 060 Kč

Lázně Slatinice - hotely a ubytování

Hotely v Lázních Slatinice

Lázně Slatinice se pyšní dlouholetou lázeňskou tradicí a několika minerálními prameny, které zde vyvěrají. V těchto lázních si užijete lázeňské procedury, wellness pobyty, masáže, koupele i různorodé zábaly. Dlouhou chvíli vám zkrátí procházka po lázeňské kolonádě, kde budete moci ochutnat vynikající lázeňské oplatky. Těšit se můžete na luxusní penziony a hotely v Lázních Slatinice, které svým návštěvníkům nabídnou moderní vybavení, celodenní stravování i nadstandardní služby. 

Nechybí ani bazény a wellness centra přímo v hotelech a penzionech. Tak si najděte kvalitní ubytování v Lázních Slatinice, kde si užijete ničím nerušený pobyt. V naší nabídce naleznete Lázeňský dům Balnea a Penzion Majorka, kde vás čeká perfektní lázeňský pobyt se vším všudy. Tak na nic nečekejte a vydejte se do těchto krásných lázní!