Levné pobyty v Termálních lázních Velké Losiny

k dispozici celkem 39 nalezených pobytů

Hotely Mapa

Babí léto

Přijeďte si užít babí léto do Jeseníků za skvělou cenu. Wellness pobyt plný zábavy, koupání a výborného jídla, při kterém si za skvělou cenu užijete wellness procedury, termální bazény a potěšíte jisto jistě celou rodinu.
  • 3 dny (2 noci)
  • polopenze
  • 3 procedury

cena za osobu / 2 noci

od 3 340 Kč

Detail pobytu

Levné pobyty v Termálních lázních Velké Losiny

Termální lázně Velké Losiny
Termální lázně Velké Losiny se nachází v centru stejnomenného městečka zasazeného do malebné krajiny podhůří Hrubého Jeseníku. Patří mezi nejstarší a nejznamější moravské lázně s dlouholetou tradicí, které jsou věhlasné svými léčebnými výsledky a jedinečnými sirnýmitermálními prameny. Na území Velkých Losin vyvěrají léčivé termální sirné prameny, které mají blahodárné účinky na pohybový aparát, nervovou soustavu a kožní nemoci (lupenka,ekzém).

Termální prameny s teplotou okolo 36°C jsou využívány ve formě vířivých, perličkových a sirných koupelí a knapájení vnitřního termálního bazénu i venkovního termálního koupaliště. Kromě koupelí nabízejí Termální lázně Velké Losiny samozřejmě další řadu lázeňských, relaxačních a wellness procedur. Lázeňské městečko Velké Losiny je díky své příjemné poloze v CHKO Jeseníky vhodné nejen pro lázeňské pobyty v Termálních lázních Velké Losiny a wellness pobyty v Termálních lázních Velké Losiny, ale také pro různé sportovní aktivity v létě i v zimě. Zdejší kraj nabízí také velké množství historických památek jako např. unikátní dochovanou funkční Ruční papírnu, losinský zámek, nebo přečerpávací elektrárnu Dlouhé stráně.