Pobyty v Nizkých Tatrách

k dispozici celkem 54 lázeňských pobytů Vyberte typ pobytu

Hotely Mapa

Nejoblíbenější jsou pobyty s polopenzí! Dopřejte si pobyty s polopenzí jedním kliknutím. Zobrazit polopenzi

Relax pobyt o víkendu na 3 noci

Velmi dobré

4 recenzí

Udělejte si čas sami pro sebe a dopřejte si relaxaci na Slovensku. Víkendový pobyt v Avena Relax Hotelu Vám doplní energii a budete se cítit jako znovuzrození. Vychutnáte si 3 procedury, zaplavete si v bazénu a ještě získáte slevy na procedury či masáže.
  • 4 dny 3 noci
  • polopenze
  • 3 procedury

od 3 394 Kč

cena za osobu / 3 noci

od 3 394 Kč

Detail pobytu

Rodinný pobyt 2020

Perfektní

2 recenzí

Vydejte se s rodinou do Wellness hotelu Alexandra a užijte si společně báječný pobyt. Náramně si užijete neomezený vstup do bazénu a bohatě vybavené wellness centrum. Navíc získáte i spoustu dalších bonusů, tak neváhejte a vyražte si a Slovensko!
  • 4 dny 3 noci
  • polopenze

od 5 732 Kč

cena za osobu / 3 noci

od 5 732 Kč

Detail pobytu

Relax pobyt v týdnu

Perfektní

2 recenzí

Relaxovat můžete i v týdnu, ne jen o víkendu. Dopřejte si únik z města  a vyražte si do Wellness hotelu Alexandra. Čeká Vás mnoho bonusů, neomezené vstupy do bazénu a fitness a odpočinek v bohatě vybaveném wellness centru.
  • 3 dny 2 noci
  • polopenze

od 3 470 Kč

cena za osobu / 2 noci

od 3 470 Kč

Detail pobytu

Relax pobyt v týdnu na 3 noci

Perfektní

2 recenzí

Prožijte relaxaci v Jánské Dolině. Užijete si krásné prostředí Nízkých Tater a čerstvý vzduch Vám jistě udělá dobře. Navíc máte neomezený vstup do hotelového bazénu a fitness centra. Bohatě vybavené wellness centrum je Vám také k dispozici a získáte i slevy na masáže či bowling!
  • 4 dny 3 noci
  • polopenze

od 5 129 Kč

cena za osobu / 3 noci

od 5 129 Kč

Detail pobytu

Nízké Tatry - lázeňské a wellness pobyty

Pobyty v Nizkých Tatrách
Národní park Nízké Tatry je po Vysokých Tatrách nejnavštěvovanější pohoří Slovenska. Podmaní si vás svou přírodou a turistickými trasami, z nich je nejznámější hřebenová cesta nazvaná Cesta Hrdinů Slovenského Národního Povstání. Nízké Tatry jsou vhodné jak pro zimní tak i letní pobyty na Slovensku. Nachází se zde největší lyžařské středisko Slovenska – Jasná pod Chopkom, které nabízí přes 20 km sjezdovek. Mimo zimní sezónu je možné navštívit jeden z mnoha jeskynních systémů, které se zde nacházejí. Vydejte se tedy na wellness pobyt do Nízkých Tater.
Celá rodina se může pobavit ve zdejší pohádkové vesnici Habakuky a pro wellness zvolit relaxační centrum Gothal Liptovská Osada. Pokud toužíte během vaší dovolené po netradičních zážitcích zvolte návštěvu Adrenalinového Centra Liptovský Mikuláš. 
Lázeňské a wellness pobyty na Slovensku určitě doporučujeme navštívit. Ohromí vás překrásné výhledy na vrcholky hor a skvělé wellness pobyty v Nízkých Tatrách.