K nástupu na pobyt je třeba prokázat negativní test, očkování nebo prodělání covidu. Sledujte aktuální podmínky pobytů v lázních.

Hotely ve středních Čechách

celkem 29 nalezených hotelů

Balíčky Mapa

HOTEL CENTRAL PARK

  • Hakenova 652/5, Poděbrady
Nový designový hotel bude otevřen od 2. srpna 2021Central Park je nový designový hotel, který leží v samém srdci poděbradské kolonády. Přesto se může pochlubit bohatou historií, která se datuje do...
od 4 690 Kč

Střední Čechy - hotely a ubytování

Hotely ve středních Čechách
Střední Čechy nabízejí svým návštěvníkům vše, co lze od ideální výletní destinace očekávat. Najdete tady wellness pobyty, krásnou přírodu i celou řadu zajímavých míst a měst, která se právem řadí mezi nejoblíbenější turistické cíle naší republiky. Poznávat můžete překrásné Křivoklátsko, Polabí, fascinující jeskyně Českého Krasu nebo hornatou krajinu malebných Brd. Nezapomeňte navštívit populární hrady Karlštejn a Křivoklát nebo zámek Konopiště. Z měst poté určitě stojí za vidění Kutná Hora s nádherným chrámem sv. Barbory, neméně zajímavé Poděbrady nebo Příbram. Mezi další zajímavá místa Středních Čech poté patří lomy Velká a Malá Amerika nebo vyhlídka Máj nabízející jeden z nejkrásnějších výhledů na Vltavu. Prohlédněte si aktuální nabídku pobytů ve středních Čechách.