Wellness pobyty Malatíny

k dispozici celkem 9 wellness pobytů Vyberte typ pobytu

Hotely Mapa

Romantický pobyt

Perfektní

20 recenzí

Vneste do Vašeho vztahu novou energii a užijte si romantiku v Nízkých Tatrách! K ubytování s polopenzí přidáváme neomezený vstup do relax centra a relaxační romantickou masáž.
  • 3 dny 2 noci
  • polopenze
  • 1 procedura

od 3 998 Kč

cena za osobu / 2 noci

od 3 998 Kč

Detail pobytu

Velikonoce

Perfektní

20 recenzí

Oslavte Velikonoce v Hotelu Sojka a užijte si rodinnou dovolenou. Nachystaný program a neomezený vstup do relax centra s bazény a saunami bude bavit nejen Vaše děti!
  • 4 dny 3 noci
  • polopenze

od 4 500 Kč

cena za osobu / 3 noci

od 4 500 Kč

Detail pobytu

Nejoblíbenější jsou pobyty s polopenzí! Dopřejte si pobyty s polopenzí jedním kliknutím. Zobrazit polopenzi

Zimní pohoda se Sojkou na 4 noci

Perfektní

20 recenzí

Dopřejte si aktivní pobyt plný sněhu a zimních radovánek. Hotel Sojka nabízí ideální výchozí místo do krásných lyžařských areálů a dalších míst, které stojí za to navštívit. Tak se nenechte přemlouvat!
  • 5 dní 4 noci
  • polopenze

od 5 481 Kč

cena za osobu / 4 noci

od 5 481 Kč

Detail pobytu

Malatíny

Obec Malatíny leží v okrese Liptovský Mikuláš nedaleko Žiliny. Obec se rozkládá na úpatí Nízkých Tater a nabízí příjemné pobyty v Malatínech. Malatíny se nacházejí v těsné blízkosti potoka Malatinky a jsou zde doklady, že toto místo bylo osídleno již v období Slovanů. Nedaleko Malatin se nachází populární rekreační středisko Bešeňová, kde si také můžete užít relaxační pobyt. Nezapomeňte také na návštěvu proslulého vodního díla Liptovská Mara, které se nachází nedaleko Malatin. Na obou březích jezera Liptovská Mara najdete mnoho možností strávení volného času a zabaví se zde nejen děti, ale i dospělí. Zarezervujte si ubytování v Malatínech a vyrazte na skvělou dovolenou. Prohlédněte si aktuální nabídku pobytů v Malatínech.