Mariánské Lázně

k dispozici celkem 4 nalezené pobyty

Hotely Mapa lázní

Silvestrovská jízda

Užijte si poslední dny tohoto roku společně s námi v Gala Hotel Excelsior **** a oslavte přicházející rok s elegancí a noblesou. Silvestrovský program s živou hudbou ve Vás ponechá nezapomenutelné zážitky a zábal či masáž s pomerančovým máslem uvede do klidu Vaše tělo i mysl. K večeru neodmyslitelně patří i bohatá tombola.
 • 7 dní 6 nocí
 • polopenze
 • 2 procedury

Velmi dobré

311 recenzí

od 15 010 Kč

cena za osobu / 6 nocí

od 15 010 Kč

Detail pobytu

Nový rok se starými přáteli

Vykročte do nového roku nejen pravou nohou, ale i ve velkém stylu! Odpočinek, relaxace, výborné jídlo, profesionální personál a skvělá zábava, to vše na jednom místě. Hotel Chateau Monty SPA Resort**** Vás již tradičně provede tímto slavnostním večerem.
 • 6 dní 5 nocí
 • polopenze
 • 2 procedury

Velmi dobré

480 recenzí

od 14 100 Kč

cena za osobu / 5 nocí

od 14 100 Kč

Detail pobytu

Silvestrovské radovánky

Přijeďte strávit poslední dny roku 2018 do Orea Spa Hotelu Palace Zvon v Mariánských Lázních. Připravili jsme pro Vás silvestrovský pobyt spojený s oslavou posledního dne v roce a ohňostrojem k přivítání nového roku 2019. Tento Silvestr bude stát za to!
 • 5 dní 4 noci
 • polopenze
 • 5 procedur

Velmi dobré

176 recenzí

od 9 190 Kč

cena za osobu / 4 noci

od 9 190 Kč

Detail pobytu

Nejoblíbenější jsou pobyty s polopenzí! Dopřejte si pobyty s polopenzí jedním kliknutím. Zobrazit polopenzi

Silvestrovský pobyt

Prožijte Silvestr bez starostí a příprav. V hotelu Royal se o vše postarají a Vy si můžete nerušeně užít 8 lázeňských procedur a volný vstup do wellness centra.
 • 8 dní 7 nocí
 • plná penze
 • 8 procedur

Perfektní

156 recenzí

od 14 630 Kč

cena za osobu / 7 nocí

od 14 630 Kč

Detail pobytu

Mariánské Lázně

Mariánské Lázně

Druhé největší české lázně Mariánské Lázně jsou jedním z pomyslných vrcholů Západočeského lázeňského trojúhelníku, který je unikátní četností a různorodostí minerálních pramenů. Mariánské Lázně patří k nejkrásnějším lázeňským místům v Evropě. Jejich chloubou a charakteristickým znakem jsou kromě mnoha léčivých minerálních pramenů také překrásné parky vytvořené podle velkolepého projektu architekta Václava Skalníka. Významnou architektonickou památkou je pseudobarokní litinová kolonáda z roku 1889, kde je jímán Křížův, Karolinin a Rudolfův pramen.Před kolonádou stojí Zpívající fontána, která je jednou z nejoblíbenějších turistických atrakcí města. Dalšími známými prameny jsou Ferdinandův, Lesní a Ambrožův. V Mariánských Lázních se pomocí těchto přírodních léčivých zdrojů a výborných klimatických podmínek léčila řada známých osobností jako např. J.W. Goethe, N.V. Gogol nebo F. Chopin. Lázeňské a wellness hotely v Mariánských Lázních nepřináší jen jedinečnou lázeňskou atmosféru, ale také mnoho kulturních a sportovních příležitostí, které město nabízí. Mariánské Lázně jsou také skvělým východištěm výletů za poznáním historických a přírodních krás zdejšího regionu.