Mariánské Lázně, Silvestrovské pobyty

k dispozici celkem 5 nalezených pobytů

Hotely Mapa

Silvestrovský pobyt

Přijeďte oslavit příchod nového roku do Spa Resortu Hvězda! Pobyt v příjemném prostředí Mariánských Lázní obsahuje např. 10 léčebných procedur, volný vstup do bazénu, širokou nabídku kulturních programů nebo prohlídku města s průvodcem a ochutnávkou svařeného vína.
  • 8 dní (7 nocí)
  • polopenze
  • 10 procedur

cena za osobu / 7 nocí

od 25 330 Kč

Detail pobytu

Silvestrovská jízda

Užijte si poslední dny tohoto roku společně s námi v Gala Hotel Excelsior **** a oslavte přicházející rok s elegancí a noblesou. Silvestrovský program s živou hudbou ve Vás ponechá nezapomenutelné zážitky a zábal či masáž s pomerančovým máslem uvede do klidu Vaše tělo i mysl. K večeru neodmyslitelně patří i bohatá tombola.
  • 7 dní (6 nocí)
  • polopenze
  • 2 procedury

cena za osobu / 6 nocí

od 12 510 Kč

Detail pobytu

Mariánské Lázně, Silvestrovské pobyty

Mariánské Lázně
Druhé největší české lázně Mariánské Lázně jsou jedním z pomyslných vrcholů Západočeského lázeňského trojúhelníku, který je unikátní četností a různorodostí minerálních pramenů. Mariánské Lázně patří k nejkrásnějším lázeňským místům v Evropě. Jejich chloubou a charakteristickým znakem jsou kromě mnoha léčivých minerálních pramenů také překrásné parky vytvořené podle velkolepého projektu architekta Václava Skalníka. Významnou architektonickou památkou je pseudobarokní litinová kolonáda z roku 1889, kde je jímán Křížův, Karolinin a Rudolfův pramen.

Před kolonádou stojí Zpívající fontána, která je jednou z nejoblíbenějších turistických atrakcí města. Dalšími známými prameny jsou Ferdinandův, Lesní a Ambrožův. V Mariánských Lázních se pomocí těchto přírodních léčivých zdrojů a výborných klimatických podmínek léčila řada známých osobností jako např. J.W. Goethe, N.V. Gogol nebo F. Chopin. Lázeňské pobyty v Mariánských Lázních a wellness pobyty v Mariánských Lázních nepřináší jen jedinečnou lázeňskou atmosféru, ale také mnoho kulturních a sportovních příležitostí, které město nabízí. Mariánské Lázně jsou také skvělým východištěm výletů za poznáním historických a přírodních krás zdejšího regionu.