Lázeňské pobyty - Lázně Dudince

k dispozici celkem 9 lázeňských pobytů

Hotely Mapa

Koupelová dovolená

Dovolená v lázních může být více než klasická dovolená. Změna prostředí, odpočinek, voda i slunce, léčebné procedury, wellness ... to vše vám v kterémkoli období přes rok pomůže zrelaxovat a na chvíli zapomenout na vaše běžné povinnosti.
  • 6 dní 5 nocí
  • polopenze
  • 5 procedur

od 6 082 Kč

cena za osobu / 5 nocí

od 6 082 Kč

Detail pobytu

Léčebný pobyt Medical Silver

Chcete pocítit účinek minerální vody a ostatních léčebných procedur a zároveň zůstat časově flexibilní? Pokud ano, pak je tento pobyt pro Vás jako stvořený. Dvě procedury denně a strava formou polopenze Vám poskytnou dost prostoru i pro další Vaše plány.
  • 8 dní 7 nocí
  • polopenze
  • 12 procedur

od 10 465 Kč

cena za osobu / 7 nocí

od 10 465 Kč

Detail pobytu

Léčebný pobyt RELAX

Pro Vaše zdraví je důležitá profesionální lázeňská péče a příjemné lázeňské prostředí...máme pro Vás tip! Poznejte lázně Diamant v Dudincích! Věříme, že budete maximálně spokojeni.
  • 8 dní 7 nocí
  • plná penze

od 10 947 Kč

cena za osobu / 7 nocí

od 10 947 Kč

Detail pobytu

Lázeňské pobyty

Chcete alespoň na pár dni uniknout od každodenní reality a oddávat se jen sladkému nicnedělání? Trápí vás onemocnění, kterému by podle lékaře pomohly lázně? Tak už na nic nečekejte. Představujeme vám naše lázeňské pobyty. Vyrazit můžete kdykoliv. V nabídce jsou týdenní i víkendové pobyty. A na co se můžete těšit? Tak v první řadě zejména na příjemné masáže, zábaly, koupele, vířivky, sauny a celou řadu dalších procedur. Poté nechybí ani celá řada tématických pobytů, které nabízejí ještě něco navíc. Jsou to třeba romantické lázeňské pobyty pro dva nebo rodinné lázeňské pobyty plné nejrůznějších aktivit. A vybírat můžete i z celé řady destinací. Lázeňské pobyty jsou pořádány ve wellness hotelech napříč celou Českou republikou. A pokud by vám krásy naší země nestačily, můžete se podívat i na Slovensko nebo třeba do Maďarska.