Pobyty pro zamilované - Lázně Piešťany

k dispozici celkem 4 nalezené pobyty

Hotely Mapa

Romantický pobyt, 3 noci

Romantický pobyt pro páry, které si chtějí kromě sebe užít také příjemný relax. Balíček obsahuje např. ubytování v romanticky vyzdobeném pokoji, večeři při svíčkách nebo soukromé noční koupání.
  • 4 dny 3 noci
  • polopenze
  • 1 procedura

Dobré

55 recenzí

od 3 684 Kč

cena za osobu / 3 noci

od 3 684 Kč

Detail pobytu

Nejoblíbenější jsou pobyty s polopenzí! Dopřejte si pobyty s polopenzí jedním kliknutím. Zobrazit polopenzi

Wellness víkend pro dva, 3 noci

Přijeďte si užít prodloužený víkend ve dvou! Romantické chvíle na Vás čekají při relaxaci v hydromasážní vířivce nebo při relaxačních procedurách. Zažijte jedinečné okamžiky při pobytu v Hotelu Máj.
  • 4 dny 3 noci
  • polopenze
  • 2 procedury

Velmi dobré

25 recenzí

od 4 042 Kč

cena za osobu / 3 noci

od 4 042 Kč

Detail pobytu

Pobyty pro zamilované

Chcete se svou milovanou polovičkou proměnit všední den v nevšední, nebo strávit víkend jinak než doma u televize? V tom případě budou naše pobyty pro zamilované tím pravým zpestřením. K dispozici jsou nejrůznější wellness pobyty, během kterých si můžete dosyta užít ty nejlepší relaxační procedury. Samozřejmostí jsou tématické pobyty pro zamilované – nechybí třeba pivní pobyty nebo pobytové balíčky plné chutného vína. A destinace? Ani tady se fantazii meze nekladou. Vybírat lze mezi překrásnými českými městy, která můžete ve volném čase poznávat, nebo malebným horským prostředím. Právě horské pobyty pro zamilované jsou pořádány i na Slovensku, kde Nízké a Vysoké Tatry poskytují opravdu dokonalé zázemí plné horských scenérií a působivých přírodních úkazů.