Relaxační pobyty - Termální lázně Patince

k dispozici celkem 15 lázeňských pobytů

Hotely Mapa

Letní dovolená 7=5

Přijeďte si užít týden plný letní pohody do Termálních lázní Patince! Vezměte celou rodinu a dopřejte si pohodu při vodních radovánkách, nyní v akci pobyt na sedm nocí za cenu pouze pěti!
  • 8 dní 7 nocí
  • polopenze

5 962 Kč 4 259 Kč

cena za osobu / 7 nocí

5 962 Kč 4 259 Kč

Detail pobytu

Rekreační pobyt

Pár pohodových dnů si skvěle užijete v Penzionu Korzika v Termálních lázních Patince! Dopřejte si ničím nerušený odpočinek a zapomeňte na všechny starosti všední dní. Určitě budete spokojeni!
  • 4 dny 3 noci
  • polopenze

od 2 555 Kč

cena za osobu / 3 noci

od 2 555 Kč

Detail pobytu

Rekreační pobyt

Přijeďte si užít pár letních dnů do Termálních lázní Patince a zapomeňte na všechny starosti všedních dní! Krásně se odreagujete a užijete si pohodou relaxaci. Neváhejte, určitě budete spokojeni!
  • 4 dny 3 noci
  • polopenze

od 2 555 Kč

cena za osobu / 3 noci

od 2 555 Kč

Detail pobytu

Relaxační pobyty

Odpočinek je v dnešní uspěchané době luxusem, který si mnohdy vůbec nemůžeme dovolit. Nebo si to alespoň myslíme. Přitom odpočaté tělo se nám odmění mnohem více než to unavené. Tak na to myslete a prohlédněte si naše relaxační pobyty. Co vám mohou nabídnout? Tak především krásné chvíle plné wellness procedur. S kým můžete vyrazit? S kýmkoliv. V nabídce najdete relaxační pobyty pro celou rodinu nebo třeba víkendové pobyty pro dva. A nouze není ani o tématické relaxační pobyty. Vypravit se tak můžete na gurmánský víkendový pobyt nebo na vinařský výlet. A vybírat můžete i z celé řady destinací. K dispozici jsou pobyty v Čechách, na Moravě a dokonce i na Slovensku. Z tolika možností si zkrátka musí vybrat i ten nejnáročnější zákazník.