Relaxační pobyty - Miskolc-Tapolca

k dispozici celkem 2 nalezené pobyty

Hotely Mapa

Letní dovolená

Naplánujte si Vaši letní dovolenou na severovýchod Maďarska! Své zázemí Vám poskytne elegantní hotel Aurora****, kde se budete cítit jako doma. Ve volném čase Vás určitě nalákají jeskynní lázně, které jsou od hotelu nedaleko.
  • 5 dní 4 noci
  • polopenze

od 6 420 Kč

cena za osobu / 4 noci

od 6 420 Kč

Detail pobytu

Podzimní pobyt

Babí léto či sychravé podzimní dny...každý čas je ideální k relaxaci. Když bude venku svítit - hurá na výlet, když pršet - lenošení ve wellness. Plán pobytu je jasný.
  • 4 dny 3 noci
  • polopenze

od 3 364 Kč

cena za osobu / 3 noci

od 3 364 Kč

Detail pobytu

Relaxační pobyty

Odpočinek je v dnešní uspěchané době luxusem, který si mnohdy vůbec nemůžeme dovolit. Nebo si to alespoň myslíme. Přitom odpočaté tělo se nám odmění mnohem více než to unavené. Tak na to myslete a prohlédněte si naše relaxační pobyty. Co vám mohou nabídnout? Tak především krásné chvíle plné wellness procedur. S kým můžete vyrazit? S kýmkoliv. V nabídce najdete relaxační pobyty pro celou rodinu nebo třeba víkendové pobyty pro dva. A nouze není ani o tématické relaxační pobyty. Vypravit se tak můžete na gurmánský víkendový pobyt nebo na vinařský výlet. A vybírat můžete i z celé řady destinací. K dispozici jsou pobyty v Čechách, na Moravě a dokonce i na Slovensku. Z tolika možností si zkrátka musí vybrat i ten nejnáročnější zákazník.