Relaxační pobyty s dobrým hodnocením

k dispozici celkem 49 lázeňských pobytů

Hotely Mapa

Nejoblíbenější jsou pobyty s polopenzí! Dopřejte si pobyty s polopenzí jedním kliknutím. Zobrazit polopenzi

Antistress

Došla Vám energie? Potřebujete si odpočinout? Pak je pro Vás tenhle balíček tím pravým! Přijeďte a načerpejte nové síly do dalších dní!
  • 4 dny 3 noci
  • polopenze
  • 4 procedury

Dobré

3 recenzí

od 3 745 Kč

cena za osobu / 3 noci

od 3 745 Kč

Detail pobytu

Relax na jezerech, 3 noci

Pohodové a jedinečné chvíle zažijete zcela jistě při pobytu v Hotelu Zátoka v krásné lokalitě Slunečních jezer. Tento aktivně laděný pobyt nabízí mnoho možností zábavy a k odpočinku pak můžete využít hotelové relax centrum.
  • 4 dny 3 noci
  • polopenze

Dobré

17 recenzí

od 2 968 Kč

cena za osobu / 3 noci

od 2 968 Kč

Detail pobytu

Relaxační pobyt na 3 noci

Přijeďte se báječnou wellness relaxací do Hotelu Venus, kde můžete nerušeně odpočívat v hotelových Římských lázních a dokonale se odreagovat. Tak neváhejte a využijte tuto skvělou nabídku!
  • 4 dny 3 noci
  • polopenze

5 885 Kč 2 968 Kč

cena za osobu / 3 noci

5 885 Kč 2 968 Kč

Detail pobytu

Relaxační pobyty

Odpočinek je v dnešní uspěchané době luxusem, který si mnohdy vůbec nemůžeme dovolit. Nebo si to alespoň myslíme. Přitom odpočaté tělo se nám odmění mnohem více než to unavené. Tak na to myslete a prohlédněte si naše relaxační pobyty. Co vám mohou nabídnout? Tak především krásné chvíle plné wellness procedur. S kým můžete vyrazit? S kýmkoliv. V nabídce najdete relaxační pobyty pro celou rodinu nebo třeba víkendové pobyty pro dva. A nouze není ani o tématické relaxační pobyty. Vypravit se tak můžete na gurmánský víkendový pobyt nebo na vinařský výlet. A vybírat můžete i z celé řady destinací. K dispozici jsou pobyty v Čechách, na Moravě a dokonce i na Slovensku. Z tolika možností si zkrátka musí vybrat i ten nejnáročnější zákazník.