Wellness pobyty - Lázně Sárvár

k dispozici celkem 20 lázeňských pobytů

Hotely Mapa

Letní pobyt 4=3

Užijte si skvělé léto plné vodních radovánek. Navštivte Hotel Spirit s celou rodinou a dopřejte si chvíle plné odpočinku a společné pohody. Zábava čeká na děti i dospělé, tak určitě neváhejte!
  • 5 dní 4 noci
  • polopenze

14 953 Kč 11 202 Kč

cena za osobu / 4 noci

14 953 Kč 11 202 Kč

Detail pobytu

Dovolená 4=3

Pět pohodových dní plných odpočinku v hotelovém Wellness & SPA centru si nyní můžete užít ještě více díky této skvělé nabídce čtyř nocí za cenu tří! Určitě neváhejte přijet načerpat nové síly do Hotelu Viktoria.
  • 5 dní 4 noci
  • snídaně
  • 1 procedura

3 208 Kč 2 406 Kč

cena za osobu / 4 noci

3 208 Kč 2 406 Kč

Detail pobytu

Rekreační pobyt, 3 noci

Volné dny si nejlépe užijete pohodovým odpočinkem ve wellness, nebo při klidné relaxaci v solné jeskyni. To vše na Vás čeká v Hotelu Viktoria v lázeňském městě Sarvár, jehož atmosféru si jistě zamilujete!
  • 4 dny 3 noci
  • snídaně
  • 1 procedura

Cena na vyžádání

cena za osobu / 3 noci

Cena na vyžádání

Detail pobytu

Wellness pobyty

Chcete si dopřát ty nejlepší relaxační procedury a zapomenout na každodenní shon? V tom případě pro vás budou naše wellness pobyty správnou volbou. Tyto pobyty jsme pečlivě vybrali a připravili ve spolupráci s předními českými wellness hotely. Těšit se tak můžete na dokonalý odpočinek i nezapomenutelné zážitky. A je jen na vás, koho vezmete s sebou. V nabídce máme romantické víkendové pobyty pro dva i rodinné wellness pobyty pro celou rodinu. Nechybí samozřejmě ani nějaký ten wellness pobyt pro ženy, na který můžete vyrazit s partou kamarádek a užít si dokonalou dámskou jízdu. K dispozici jsou také tématické wellness pobyty s projížďkami na kole nebo třeba konzumací chutného vína. A ve vaší režii je i destinace. Vyrazit můžete nejen do Karlových Varů a dalších západočeských lázeňských měst, ale také na jižní Moravu, nebo rovnou k našim sousedům na Slovensko, kde vás přivítají horské krásy Nízkých i Vysokých Tater.