Wellness pobyty - Miskolc-Tapolca

k dispozici celkem 2 nalezené pobyty

Hotely Mapa

Letní dovolená

Naplánujte si Vaši letní dovolenou na severovýchod Maďarska! Své zázemí Vám poskytne elegantní hotel Aurora****, kde se budete cítit jako doma. Ve volném čase Vás určitě nalákají jeskynní lázně, které jsou od hotelu nedaleko.
  • 5 dní 4 noci
  • polopenze

od 6 425 Kč

cena za osobu / 4 noci

od 6 425 Kč

Detail pobytu

Podzimní pobyt

Babí léto či sychravé podzimní dny...každý čas je ideální k relaxaci. Když bude venku svítit - hurá na výlet, když pršet - lenošení ve wellness. Plán pobytu je jasný.
  • 4 dny 3 noci
  • polopenze

od 3 367 Kč

cena za osobu / 3 noci

od 3 367 Kč

Detail pobytu

Rádi relaxujete v bazénu? Přidejte bazén do svého hledání jedním kliknutím. Přidat bazén

Wellness pobyty

Chcete si dopřát ty nejlepší relaxační procedury a zapomenout na každodenní shon? V tom případě pro vás budou naše wellness pobyty správnou volbou. Tyto pobyty jsme pečlivě vybrali a připravili ve spolupráci s předními českými wellness hotely. Těšit se tak můžete na dokonalý odpočinek i nezapomenutelné zážitky. A je jen na vás, koho vezmete s sebou. V nabídce máme romantické víkendové pobyty pro dva i rodinné wellness pobyty pro celou rodinu. Nechybí samozřejmě ani nějaký ten wellness pobyt pro ženy, na který můžete vyrazit s partou kamarádek a užít si dokonalou dámskou jízdu. K dispozici jsou také tématické wellness pobyty s projížďkami na kole nebo třeba konzumací chutného vína. A ve vaší režii je i destinace. Vyrazit můžete nejen do Karlových Varů a dalších západočeských lázeňských měst, ale také na jižní Moravu, nebo rovnou k našim sousedům na Slovensko, kde vás přivítají horské krásy Nízkých i Vysokých Tater.