Provoz hotelů je vyhlášením MZČR z 26. 4. do odvolání omezen. Povoleny jsou pouze lázeňské pobyty pro pacienty po covidu a od 10. 5. také pro testované a očkované. Sledujte aktuální podmínky pobytů v lázních.

Wellness hotely ve Straškově-Vodochodech

k dispozici 1 lázeňský hotel

Balíčky Mapa

Hotel Amálka

  • Straškov-Vodochody 24, Straškov-Vodochody
Hotel Amálka je umístěný na návsi klidné malebné vesničky Straškov-Vodochody vzdálený 7 Km od Roudnice nad Labem a 20 min jízdy od Prahy. V blízkosti hotelu je řada významných českých památek jako...

Perfektní

115 recenzí

3 780 Kč 2 500 Kč

Straškov-Vodochody - hotely a ubytování

V Ústeckém kraji, v okrese Litoměřice, necelých 7 kilometrů od Roudnice nad Labem se nachází obec Straškov – Vodochody. Obec vznikla po druhé světové válce sloučením dvou do té doby samostatných obcí Straškova a Vodochod. V obci se v průběhu roku koná několik akcí, jako je mikulášská zábava, sportovní ples, maškarní ples, oslavy staročeského Máje a vyvrcholením kulturního dění v obci je začátkem prázdnin country festival Straškovský korbel. Užijte si tu svého wellness pobytu a navštivte kostel sv. Václava a zdejší zvonici. Uvolněte se a hoďte starosti všedního dne za hlavu. Stačí si jen zarezervovat pobyt ve Straškově Vodochodech a vyrazit za klidnou dovolenou.