Chatová osada Family Resort

Patince-kúpele 292, 94639 Patince

Termální lázně Patince a okolí

O hotelu

Chatová osada Family Resort se nachází na Slovensku 15 km od Komárna, v rekreačním areálu Patince, v těsné blízkosti letního termálního koupaliště. Ubytování je možné v některé z 12 chat, které jsou vybaveny plně zařízenou kuchyňkou (s elektrickým dvouplotýnkovým vařičem, mikrovlnnou troubou, rychlovarnou konvicí), ledničkou, stolem, rohovou lavicí a židlemi, koupelnou se sociálním zařízením, televizí a rádiem. Každá z chatek 40 m2 má dvě ložnice a maximální kapacita 6 osoba (4 lůžka a 2 přistýlky). Před každou chatou je terasa. Areál osady je oplocený a v noci osvětlený, chaty jsou rozmístěny 5-10 metrů od sebe. Wifi připojení je dostupné v celém areálu. Parkování je k dispozici zdarma. 

Uprostřed chatové osady jsou dětská hřiště, houpačky, pískoviště, beach volley, fotbal a malý dětský bazén, ohniště.

Stravování

Každá chatka má plně vybavenou kuchyňku s lednicí, dvouplotýnkovým sporákem, vařičem, mikrovlnkou, rychlovarnou konvicí a dřezem. V blízkosti v Penzionu Bonaparte se nachází restaurace. 

Léčebné procedury

Wellness centrum v hotelu Patince a letní termální koupaliště se nachází cca 100 m od penzionu. Hosté mají během pobytu slevu do bazénového světa ****Wellness centra Patince a neomezený vstup na letní termální koupaliště. Termální voda pozitivně působí na léčbu pohybového ústrojí a kožní choroby. 
Omlouváme se, ale tento hotel již není v nabídce. Ale nezoufejte, níže si můžete vybrat z podobných hotelů v okolí.