Savoy Hotel

Hotel Savoy **** se nachází ve Špindlerově Mlýně v srdci nejvyšších českých hor - Krkonoš. Nejen díky věhlasným lyžařským závodům, ale i díky výborné dopravní dostupnosti (2 hodiny jízdy autem z Prahy) se stal vyhledávaným luxusním horským střediskem. Vzhledem ke skvělé poloze v centru města naše pokoje nabízí překrásný výhled na Špindlerův Mlýn a především na lyžařský areál ve Svatém Petru. Některé pokoje mají balkon s posezením, který požitek z výhledu ještě umocní. Hotel má 38 elegantních pokojů včetně 3 apartmánů, které jsou unikátní svým prostorem (30 – 105 m2) a originálním řešením. Všechny pokoje jsou vybaveny s maximální péčí a důrazem na každý detail. Všem hotelovým hostům v rámci ceny pokoje je k dispozici sauna a relaxační zóna.


VAŠE DĚTI s radostí přivítáme ve velkém. V ceně pokoje si mohou užít hernu(stolní fotbálek, X-box, Playstation, Fatboy), stolní tenis, dětský koutek uvnitř i venku,skateboardy, velkou trampolínu přímo u hotelu, DVD knihovnu včetně filmových večerů, dětské a rodinné hry nebo hry na Ipadu, který rádi zapůjčíme na recepci. Vaše ratolesti přivítáme malým dárkem a sladkým překvapením.
S potěšením zajistíme lyžařskou školku, zkušeného instruktora, půjčení kola či koloběžky, lístky na bobovou dráhu či do Adventure parku a další.
Nechybí samozřejmě dětské postýlky, přebalovací pulty a dětské židličky v restauraci.


S NÁMI SE NUDIT NEBUDETE - u nás najdete vše, co si jen můžete přát pro Váš SPORTOVNÍ VÍKEND ČI RELAXAČNÍ DNY. Přímo na recepci si můžete půjčit Nordic Walking hole (zdarma), posedět na terase, poležet na lehátkách či si udělat piknik na trávě přímo u hotelu (k dispozici deky, polštáře), zajistíme Vám horské túry s průvodcem, půjčení lyží, kola či koloběžky, hodiny lyžování s instuktorem, zakoupení ski passů a další sportovní aktivity jako rafting, sněžné skutry, čtyřkolky, přemostění, paintball a další.
Samozřejmostí je úschovna kol a lyží.


VESPA A BMW JÍZDA Poznejte krásy Krkonoš a život ve Špindlerově Mlýně v novém stylu – buď za volantem BMW, výjimečně výkonného vozu s jedinečnou elegancí, nebo ze sedla skútru VESPA, legendární italské značky vyráběné od roku 1946. Zamiřte na Špindlerovku se svými přáteli nebo se vydejte na romantickou projížďku horskou přírodou. Vytvořte si originální zážitek!


Savoy Hotel

Harrachova 23, 54351 Špindlerův Mlýn   mapa

zobrazit pobyty

Doplňkové služby hotelu

Příznivci letních i zimních sportů mají nepřeberné množství možností. Nordic walking, horské túry s průvodcem, kola, koloběžky, rafting, lyžování a mnohé další aktivity jsou zde na denním pořádku. Pokud Vám lyžování či horská turistika nic neříká, nezoufejte. K dispozici jsou sněžné skútry, čtyřkolky, paintball nebo piknikové sety.

Stravování - Savoy Hotel

RESTAURACE KOGO SAVOY Restaurace v Hotelu Savoy ve Špinderově Mlýně se jmenuje KOGO SAVOY. Je to výsledkem spojení dvou perfekcionistů - Jova Saviče z KOGO RISTORANTE a Jiřího Gajdošíka z ASTEN HOTELS. Společnou rukou budou teď chod restaurace řídit - Jovo se stará o skvělou mediteránskou kuchyni z těch nejlepších surovin a Jiří o excelentní servis. Restaurace KOGO SAVOY je umístěna v přízemí hotelu a navazuje na příjemnou letní zahrádku. Můžete se těšit na MEDITERÁNSKOU kuchyni se silným akcentem ITÁLIE. Vinný lístek má více než 200 druhů vín především z Itálie ať už od velkých nebo menších vinařů. JOVO SAVIČ řidí několik restaurací v Praze a také restauraci na nejlepším českém golfovém hřišti Albatros. Čerstvé suroviny a jeich nejvyšší kvalita základním stavebním kamenem jeho kuchyně.

Léčebné procedury poskytované hotelem

SAVOY SPA BY L‘OCCITANE Naše nově zrenovované SPA je vedeno vůní dřeva a inspirováno Středomořím a jeho neopakovatelnou Art-de-Vivre - prosluněnou krajinou, úrodnými poli, bohatou kulturou a tradicemi. L'Occitane produkty přinášející účinnost i smyslový požitek využívají přírodní aktivní složky, které jsou ve většině případů organického původu.

Vybavení hotelu

 • Recepce
 • Restaurace
 • Sauna
 • Wellness
 • Parkování
 • Internet
 • Konferenční prostory a vybavení

Vybavení pokoje

 • Koupelna s vanou
 • Koupelna se sprchou
 • WC na pokoji
 • Televizor
 • Trezor
 • Minibar
 • Připojení k internetu

Lázeňské a wellness pobyty - Savoy Hotel

Romantický pohádkový pobyt od 4 880 Kč DETAILY
Počet dní: 3 | Počet nocí: 2
Wellness pobyt s L’occitane od 5 610 Kč DETAILY
Počet dní: 3 | Počet nocí: 2


Tel.: +420 483 515 290  |  E-mail: spa@spa.cz