Novinka v Janských Lázních! Troufnete si na revoluční vodíkovou terapii?

Podpořte zdraví pomocí molekulárního vodíku

Janské Lázně v Krkonoších jsou nejen oblíbeným lyžařským střediskem, ale také velmi vyhledávaným centrem lázeňství a léčby. Zdejší prameny uzdravují nemoci pohybového aparátu i další zdravotní neduhy údajně již od roku 1006. Od té doby se však mnohé změnilo.

Dnešní kvalita služeb, za kterou se hosté rádi vracejí, sice stojí na pevných základech klasických lázeňských procedur, zároveň však zapojuje moderní postupy. Dobrým příkladem současných technologií jsou například léčebné terapie využívající brýle s virtuální realitou, nebo nové a unikátní léčebné procedury s molekulárním vodíkem, o kterých vám dnes řekneme více.

Pobyt s molekulární vodíkovou terapií


V ČEM SPOČÍVÁ MOLEKULÁRNÍ VODÍKOVÁ TERAPIE?

V Lázeňském hotelu Terra a Depandanci Réva se stal vodík obohacením lázeňských koupelí, masáží a zábalů v roce 2022 a od té doby přináší klientům skvělé výsledky. „Jde o revoluční novinku, díky které si mohou pacienti i hosté v rámci wellness pobytů upevnit imunitu a zbavit své tělo toxinů”, popisuje terapii Mgr. Kateřina Kaufmannová MBA, obchodní manažerka hotelu.

S molekulami vodíku, mimochodem nejmenšími molekulami ve vesmíru, se lázeňští hosté mohou setkat například při pitných kúrách nebo inhalacích. Vodík je zcela bez chuti a bez zápachu a tak nijak negativně nenaruší průběh procedury. Naopak - díky svým schopnostem zvyšuje účinnost procedur a aktivuje v těle protizánětlivé a regenerační procesy. Velkým benefitem při použití molekulárního vodíku v lázeňském provozu je také zkrácení celkové doby potřebné k léčbě.

Inhalace


PRO KOHO JE LÉČBA VODÍKEM VHODNÁ?

Vzhledem k tomu, že vodík představuje přirozenou součást lidského těla i životního prostředí, je jeho použití opravdu pestré a jeho blahodárných účinků na organismus může využít téměř každý. Velmi oblíbené jsou vodíkové procedury u osob ve středním věku, kteří hledají v Janských Lázních především klid, relaxaci a jejich pobyt má spíše preventivní charakter.

Nadprůměrné výsledky při využití molekulární vodíkové terapie jsou prokázané také u pacientů, kteří prodělali těžkou verzi onemocnění Covid-19, procedury s aplikací vodíku však dělají dobře i kardiakům, osobám s autoimunitními onemocněními, pacientům s rakovinou, únavovým syndromem nebo těm, kteří do Janských Lázní vyrazili bojovat s obezitou.

Způsobů, jak tuto přelomovou terapii do léčby zapojit, je mnoho a všechny je samozřejmě možné konzultovat s vyškoleným personálem. Lékaři, sestry i pracovníci balneo a wellness provozu nabízejí služby vysoké kvality a za každé situace se snaží naplnit motto lázní, které zní optimisticky: „Zpět do života!”. Při využití poznatků vědy a moderních technologií to jde téměř samo.

Pobyty v Jánských Lázních


NA JAKÉ ZDRAVOTNÍ NEDUHY JSOU V JÁNKÁCH EXPERTI?

Díky své jedinečné poloze v srdci Krkonošského národního parku lákají Janské Lázně návštěvníky nejen z Čech, ale i ze zahraničí. Hlavním důvodem, proč lázně pravidelně navštěvují, je léčba pooperačních a poúrazových stavů, nervových a nervosvalových onemocnění a roztroušené sklerózy. Čistý horský vzduch v kombinaci s osvědčenými procedurami svědčí také astmatikům, pacientům s onkologickými diagnózami a lidem s celou řadou dalších zdravotních obtíží. 

Bohatý i pohodový program tu však na vás čeká i v případě, že si potřebujete pouze na pár dní oddechnout či zrelaxovat.Pobyty v Janských Lázních


CO DALŠÍHO V JÁNSKÝCH LÁZNÍCH PODNIKNOUT?

K lázeňskému pobytu patří kromě zdravotních procedur a odpočinku také sportovní a kulturní život a i ten je v Janských Lázních velmi pestrý. Hosté si mohou pobyt zpříjemnit lyžováním v horském středisku Janské Lázně - Černá hora, vyrazit na běžky nebo zajet do nedaleké Pece pod Sněžkou - výchozího bodu pro výlety na nejvyšší českou horu Sněžku. V jarních a letních měsících je okolí vhodné také pro cykloturistiku.

Lázně jsou rovněž centrem společenského života. V nejbližší době ožije lázeňská kolonády o Velikonocích, kdy se zde koná trh regionálních výrobků a ve večerních hodinách se pak zábava rozproudí na Pomlázkové tancovačce v kavárna Kolonáda. A pokud si chcete Janské Lázně užít se svou drahou polovičkou, v Lázeňském hotelu Terra a Depandanci Réva si pro vás připravili unikátní romantický zážitek - návštěvu Stezky v korunách stromů s občerstvením a smyčcovým kvartetem.Lázeňský hotel Terra


Vyzkoušíte i vy během svého pobytu v Janských Lázních vodíkovou terapii nebo vás k pobytu zlákalo něco jiného z bohaté nabídky?

Pro více informací o pobytech v Janských Lázních se na nás neváhejte obrátit na tel. čísle +420 483 515 290 nebo na e-mailové adrese [email protected].

Vaše Spa.cz