Provoz hotelů je vyhlášením MZČR do odvolání omezen. Povoleny jsou pouze lázeňské pobyty pro testované a očkované a pro pacienty po covidu. Sledujte aktuální podmínky pobytů v lázních.

Hotely v Lázních Dudince

celkem 5 nalezených hotelů Vyberte lokalitu

Balíčky Mapa lázní

Lázeňský hotel Diamant

  • Kúpeľná 107, Dudince
Lázeňský hotel Diamant*** byl otevřen roku 1986 a nachází se v lázních Dudince. První písemná zmínka o Dudincích je datována již v roce 1284, o samotných lázních v roce 1777. Základem lázeňské...

Perfektní

8 recenzí

od 10 126 Kč
Rádi na cestách relaxujete? Podívejte se na výhodné pobytové balíčky v Lázních Dudince. Zobrazit pobyty

Lázně Dudince - hotely a ubytování

Hotely v Lázních Dudince

Lázně Dudince patří mezi nejmladší i nejstarší lázně na celém Slovensku. Nejmladší kvůli výstavbě lázní a nejstarší kvůli minerálním pramenům, které se používaly k léčebným procedurám již před dvěma tisíci lety. Právě tyto prameny se zde hojně využívají i nyní. Těšit se tak můžete na léčebné procedury, masáže, zábaly, koupele a jiné. K dispozici jsou vám luxusní i útulné hotely v Lázních Dudince, kam se budete rádi vracet. Příznivé klima a krásná okolní krajina zajistí, že na váš lázeňský pobyt nezapomene. Nebude chybět ani vynikající jídlo, pití, moderní vybavení a milý personál. Najděte si ubytování v Lázních Dudince, kde se budete cítit jako v ráji! Pro tyto účely vám doporučujeme Hotel Minerál, který se řadí k nejlepším hotelům v okolí. Příjemné ubytování nabízí také Hotel HVIEZDA Dudince, odkud budete mít krásný výhled na celé okolí. Užijte si svůj lázeňský pobyt v jednom z těchto hotelů!