Hotel Karos Spa

Alma utca 1, 08749 Zalakaros

Lázně Zalakaros

O hotelu

Hotel Karos SPA **** Superior nalezneme v jenom z nejpopulárnějších regionů Maďarska, v Lázních Zalakaros. Komfortní ubytování je poskytováno v šesti různých kategoriích hotelových pokojů a mezi základní vybavení patří koupelna s vlastním sociálním zařízením, LED televize, klimatizace, balkon, minibar, trezor nebo fén na vlasy. Hotelové wellness centrum se řadí k největším vodním světům v celém regionu. K dispozici jsou vnitřní i venkovní bazény, různé druhy saun a nechybí možnost masáží či léčebných procedur. Luxusní hotelová restaurace Eden nabízí převážně místní speciality. Wifi připojení je k dispozici v celém objektu. Parkování je možné za příplatek na venkovním hotelovém parkovišti či v garážích.

Stravování

Hotelová restaurace Eden se zaměřuje zejména na regionální speciality, ale nechybí ani nabídka klasických jídel.

Léčebné procedury

Hotelové wellness centrum nabízí velké množství vodních atrakcí - vnitřní plavecký bazén, vnitřní zážitkový bazén, vnitřní vířivka, vnitřní dětský bazén, vnitřní termální bazén, venkovní plavecký bazén a venkovní zážitkový bazén. K využití jsou také sauny - finská, profi, bio, parní a infra. Nechybí ani ledová jeskyně. Můžete si také objednat některou z nabídky masáží či léčebných procedur.

Podmínky ubytování

Storno podmínky

V případě zrušení rezervace zákazníkem mohou být ubytovacím zařízením uplatněny následující storno – podmínky:
20% ze sjednané ceny při zrušení rezervace 36 až 26 dní před potvrzeným nástupem.
50% ze sjednané ceny při zrušení rezervace 25 až 11 dní před potvrzeným nástupem.
80% ze sjednané ceny při zrušení rezervace 10 až 4 dní před potvrzeným nástupem.
100% ze sjednané ceny při zrušení rezervace 3 až 0 dní před potvrzeným nástupem, v případě nenastoupení na pobyt, či v případě přerušení pobytu.
Omlouváme se, ale tento hotel již není v nabídce. Ale nezoufejte, níže si můžete vybrat z podobných hotelů v okolí.

Nabídka hotelů v okolí