Pobyty v Liptově

k dispozici celkem 50 lázeňských pobytů Vyberte typ pobytu

Hotely Mapa

Nejoblíbenější jsou pobyty s polopenzí! Dopřejte si pobyty s polopenzí jedním kliknutím. Zobrazit polopenzi

Relaxační pobyt na 3 noci

Velmi dobré

66 recenzí

Vydejte se s celou rodinou do hotelu Bešeňová, který je součástí stejnojmenného vodního parku Bešeňová a nebudete litovat. Koupat se zde můžete celoročně ve venkovních i vnitřních bazénech, zažít adrenalin na raftovacím tobogánu a nebo na dalších z celkového počtu 28 tobogánů. Relaxaci si užijete ve saunovém světě.
  • 4 dny 3 noci
  • snídaně

od 5 166 Kč

cena za osobu / 3 noci

od 5 166 Kč

Detail pobytu

Relaxační pobyt na 2 noci

Velmi dobré

66 recenzí

Zavítejte do hotelu Bešeňová, který je součástí stejnojmenného vodního parku Bešeňová, a ve kterém si užijete možnost koupání nejen v létě, ale celoročně ve venkovních i vnitřních bazénech. Těšit se můžete na raftovací tobogán, tobogány všech druhů a délek, na bazény s termální nebo ohřívanou vodou a saunový svět Tatra - Therm - Vital s komplexem 16 parních, vodních, masážních saun, koupelí a procedur.
  • 3 dny 2 noci
  • snídaně

od 3 570 Kč

cena za osobu / 2 noci

od 3 570 Kč

Detail pobytu

Ubytování s polopenzí na 5 nocí

Perfektní

8 recenzí

Pro milovníky aktivního pobytu nabízí hotel Akvamarín tento balíček. Skládá se z ubytování, polopenze a relaxace ve formě neomezeného vstupu do vodního parku nebo privátního vstupu do bazénu s termální vodou. Jako bonus máte lístek na lanovku. Užijte si pobyt na maximum.
  • 6 dní 5 nocí
  • polopenze
  • vstup do wellness

od 11 380 Kč

cena za osobu / 5 nocí

od 11 380 Kč

Detail pobytu

Aqua-Vital na 2 noci

Objevte blahodárné účinky vody a nechte se hýčkat v Lázních Lúčky na Slovensku. Čeká na vás úžasná plná penze a bohaté využití hotelových bazénů.
  • 3 dny 2 noci
  • plná penze
  • 2 procedury

od 3 655 Kč

cena za osobu / 2 noci

od 3 655 Kč

Detail pobytu

Liptov - často kladené dotazy

Liptov - wellness pobyty a dovolená

Pobyty v Liptově
Liptov je část Slovenska, která se nachází v bezprostřední blízkosti Vysokých Tater. Pobyt v Liptově je ideální pro ty, kteří chtějí skloubit aktivní dovolenou s odpočinkovým pobytem. Pohyb vám, kromě turistických stezek, nabízí lyžařská centra Čertovica či Ružomberok. Zaslouženou relaxaci pak najdete také ve wellness lázních Bešeňová nebo Sorea. Přírodní zajímavostí je zde Demanovská ledová jeskyně, která patří k raritám v celé Evropě. Pokud jste milovníky historie, pak oceníte návštěvu Muzea liptovské dědiny v Pribylině, kde se vrátíte v čase zpátky do minulosti. V celém Liptově můžete vybírat ze široké škály ubytování a pobytů, díky kterým si vaši dovolenou užijete přesně podle vašich přání. Vyberte si z aktuální nabídky pobytů v Liptově a vydejte se na dovolenou, na kterou budete dlouho vzpomínat.