Relaxační pobyty - Lázně Lipot

k dispozici celkem 4 nalezené pobyty

Hotely Mapa

Podzimní pobyt

Naplánujte si odpočinkový podzimní oddych v Maďarsku! Zázemí Vám poskytne penzion Family v městečku Lipót. Soukromé ubytování bude tím pravým.
  • 4 dny 3 noci
  • snídaně

od 1 842 Kč

cena za osobu / 3 noci

od 1 842 Kč

Detail pobytu

Rádi relaxujete v bazénu? Přidejte bazén do svého hledání jedním kliknutím. Přidat bazén

Podzimní pobyt

Navštivte během podzimní dnů malé městečko Lipót, kde se nacházejí termální lázně, možnost odpočinku ve wellness a lenošení či výlety do okolí. Program zvolíte dle svého.
  • 4 dny 3 noci
  • snídaně

od 12 125 Kč

cena za osobu / 3 noci

od 12 125 Kč

Detail pobytu

Relaxační pobyty

Odpočinek je v dnešní uspěchané době luxusem, který si mnohdy vůbec nemůžeme dovolit. Nebo si to alespoň myslíme. Přitom odpočaté tělo se nám odmění mnohem více než to unavené. Tak na to myslete a prohlédněte si naše relaxační pobyty. Co vám mohou nabídnout? Tak především krásné chvíle plné wellness procedur. S kým můžete vyrazit? S kýmkoliv. V nabídce najdete relaxační pobyty pro celou rodinu nebo třeba víkendové pobyty pro dva. A nouze není ani o tématické relaxační pobyty. Vypravit se tak můžete na gurmánský víkendový pobyt nebo na vinařský výlet. A vybírat můžete i z celé řady destinací. K dispozici jsou pobyty v Čechách, na Moravě a dokonce i na Slovensku. Z tolika možností si zkrátka musí vybrat i ten nejnáročnější zákazník.