Wellness pobyty, Termální Lázně Hevíz

k dispozici celkem 27 nalezených pobytů

Hotely Mapa

Akce 4=3, pouze u nás!

Rozhodněte se navštívit Hevíz a využijte speciální akce 4=3! Zaplatíte pouze 3 noci, ale užívat všech služeb budete po dobu 4 nocí. Můžete si tak v klidu naplánovat odpočinek ve wellness, procházky a lenošení, stihnete zkrátka vše!
  • 5 dní (4 noci)
  • polopenze

cena za osobu / 4 noci

8 793 Kč 6 594 Kč

Detail pobytu

Akce 7=6

Užijte si odpočinkový týden v Hevízu v Maďarsku! Balíček zahrnuje pobyt s polopenzí a volným vstupem do wellness. Věříme, že si pobyt naplno užijete a načerpáte nové síly.
  • 8 dní (7 nocí)
  • polopenze

cena za osobu / 7 nocí

15 387 Kč 13 189 Kč

Detail pobytu

Relaxační pobyt, 3 noci s 10% slevou

Pro klidné chvíle relaxace bude Hotel Erzsébet tím pravým místem. Lokalita termálního jezera Hevíz navozuje příjemnou atmosféru a přímo vybízí k procházkám po okolí. Odpočinout si pak můžete v hotelovém wellness centru, kam máte v rámci pobytového balíčku volný vstup.
  • 4 dny (3 noci)
  • polopenze

cena za osobu / 3 noci

3 681 Kč 3 323 Kč

Detail pobytu

Wellness pobyty, Termální Lázně Hevíz

Wellness je slovem pocházejícím z anglického spojení well-being a znamená celkově vyvážený tělesný i mentální stav člověka. Všechny wellness pobyty jsou připraveny tak, aby člověka navedly k zdravějšímu stylu života, a to ve všech jeho sférách. Wellness balíčky jsou složeny z lehčích wellness procedur, optimální výživy a aktivního pobytu. Změňte svůj život od základů!