Hotel Volarik

22. dubna 1000/28, Mikulov

Wellness hotely - různé

O hotelu

Hotel Volarik **** se nachází přímo v srdci Mikulova, jen pár kroků od historického centra. Historické jádro je městskou památkovou rezervací a podle města je pojmenována i Mikulovská vinařská podoblast. Dominantou města je zámek Mikulov, který se nachází na skále západně od náměstí.  Prohlídku zámku byste zcela jistě neměli vynechat, součástí je i muzeum, a také nedávno objevená jeskyně. Pěkným výletem může být i  nedaleká zřícenina Kozí hrádek, která slouží i jako vyhlídka, a nabízí tak krásný výhled na celé město. Milovníci procházek v přírodě jistě ocení i blízkou přírodní rezervaci Svatý kopeček. Je možné využít několika turistických stezek a dojít například ke kapli Sv. Barbory či kapli Božího hrobu, a nebo si udělat třeba jen pěknou procházku lesem. Jedny z nejkrásnějších cyklostezek se nacházejí právě v oblasti Mikulova, tudíž si na své přijdou i všichni cyklo nadšenci. Zapůjčení kol či elektrokol je možné přímo v Hotelu Volařík. Jelikož se jedná o vinařskou oblast, tak využít můžete i naučných vinařských stezek. V září se koná ve městě každoročně i vinobraní.

Pro hotelové hosty je k dispozici 58 klimatizovaných pokojů s vanou či sprchou ve čtyřech kategoriích. Pokoje jsou vybaveny LCD televizí, francouzskou kosmetikou, hypoalergenními pokrývkami v povlečení ze 100% česané bavlny a WiFi připojení.  Hotel nabízí i možnost pořádání různých oslav, firemních večírků či kongresů. K dispozici jsou 3 konferenční sály pro až 136 osob. Sály jsou vybaveny technikou a není problém připravit i raut. 

Parkování pro ubytované hosty je zdarma.

Stravování

Ve stylové hotelové restauraci  jsou podávány snídaně v čase 8:00 do 10:00 hod. formou bohatě obložených švédských stolů. Pro svatby, oslavy, firemní meetingy a jiné akce je možnost připravit catering na přání, a to včetně obědů nebo polopenzí.  Dále hotel nabízí posezení u  kávy či drinku v Lobby baru. Pro skupiny je zde, po předchozí rezervaci,  možnost využití vinného sklípku.

Léčebné procedury

Hostům je k dispozici střešní wellness s výhledem na Svatý kopeček a Zámek Mikulov. Součástí je exkluzivní saunový svět s finskou či parní saunou a relaxační bazén s 10 masážními tryskami. Teplota bazénu je 28 - 34 °C. Nechybí ani relaxační zóna.

Vyzkoušet můžete také Riuální kelo saunu s nádhernou vůní dřeva.

Nechybí ani možnost masáží a pro příjemnou relaxaci mohou hosté využít přírodní biotop s jezírkem v části hotelové zahrady.

Omlouváme se, ale tento hotel již není v nabídce. Ale nezoufejte, níže si můžete vybrat z podobných hotelů v okolí.

Nabídka hotelů v okolí

Lázeňský hotel Perla Lázeňský hotel Perla
Lázeňský hotel Perla
Břeclavská 700, Lednice, 69144, Lázně Lednice
Lázeňský dům Perla se nachází v místě přírodních krás a pohádkových zámků.Lázeňský dům Perla je moderním rehabilitačním zařízením v blízkosti zámecké zahrady a poskytuje komplexní léčebné a rehabilitační služby. Je zde využíváno přírodní jodobromové minerální...
30 pobytů

Perfektní

691 recenzí

30 pobytů

Amande Wine Wellness Hotel Amande Wine Wellness Hotel
Amande Wine Wellness Hotel
Husova 8, Hustopeče, 69301, Wellness hotely - různé
V Česku můžete ochutnat skvělé víno ve 384 vinařských obcích. Ale jen jedna z nich se může kromě vinohradů pyšnit také mandloňovým sadem. Mandle a vinice se v Hustopečích každý rok na jeden den spojí v události, která přiláká tisíce návštěvníků: Slavnostech...
76 pobytů

Velmi dobré

163 recenzí

76 pobytů