Lázně Poděbrady, Silvestrovské pobyty

k dispozici celkem 2 nalezené pobyty

Hotely Mapa

Silvestrovský víkend

Poznejte jedinečnou atmosféru Nového roku v lázních a užijte si zde bohatý silvestrovský program. Odpočinek si pak vychutnejte při masáži, v solné jeskyni, nebo při svátečním koncertu.
  • 4 dny (3 noci)
  • plná penze
  • 1 procedura

cena za osobu / 3 noci

od 5 890 Kč

Detail pobytu

Silvestrovský týden

Užijte si silvestrovský pobyt v klidu a pohodě ve městě Poděbrady. Ubytování, plná penze, procházka po Poděbradech s průvodcem, taneční večer, silvestrovská večeře, masáž, uhličitá koupel a solná jeskyně. Neváhejte už ani chvilku a využijte této skvělé nabídky.
  • 7 dní (6 nocí)
  • plná penze
  • 3 procedury

cena za osobu / 6 nocí

od 9 590 Kč

Detail pobytu

Lázně Poděbrady, Silvestrovské pobyty

Lázně Poděbrady
Městečko Poděbrady leží asi 50 kmvýchodně od Prahy a jeho hlavní atrakcí jsou bezpochyby lázněPoděbrady, které každoročně do města přilákají tisíce návštěvníků. Již v 17. století zde byly založeny malé lázničky, které se brzy proslavily po širém kraji. Novodobá historie lázeňství se začala psát v roce 1905, kdy přihledání pitné vody byl na nádvoří zámku objeven pramen minerální vody s výbornými léčivými účinky. Lázně Poděbrady se specializují naléčbu kardiovaskulárního systému, léčbu pohybového aparátu a látkové výměny.

K léčbě jsou maximálně využívány unikátní účinky přírodního zdroje minerální vody. Tradice poděbradskéholázeňství a samotný charakter města neláká k návštěvě jen tuzemské hosty, ale také stále více zájemců ze zahraničí, zvláště z německy, rusky a arabsky mluvících zemí.

Lázeňské pobyty a wellness pobyty v lázních Poděbrady nenabízejí jen širokou škálu kvalitních procedur, ale také mnoho možností pro rekreaci i zábavu. Na hosty zde čeká mnoho příležitostí kesportování (tenis, golf, in-line bruslení, plavání, cyklistika, jezdectví, fitness centra) i kulturnímu vyžití (koncerty, kino, divadlo, taneční večery, společenské akce). Na své si zdepřijdou také milovníci historie, kteří se při procházkáchměstem mohou seznámit s řadou krásných pamětihodností.