Oblíbené pobyty v kategorii lázeňské pobyty

k dispozici celkem 621 lázeňských pobytů

Hotely Mapa

Pramen Teplic

Nechte se okouzlit jedinečnou atmosférou Trenčianských Teplic a dopřejte si pohodu a relaxaci při blahodárných procedurách. Neváhejte, určitě budete s pobytem spokojeni!
  • 6 dní 5 nocí
  • snídaně

od 5 564 Kč

cena za osobu / 5 nocí

od 5 564 Kč

Detail pobytu

Léčebný pobyt RELAX

Pro Vaše zdraví je důležitá profesionální lázeňská péče a příjemné lázeňské prostředí...máme pro Vás tip! Poznejte lázně Diamant v Dudincích! Věříme, že budete maximálně spokojeni.
  • 8 dní 7 nocí
  • plná penze

od 11 161 Kč

cena za osobu / 7 nocí

od 11 161 Kč

Detail pobytu

Koupelová dovolená

Dovolená v lázních může být více než klasická dovolená. Změna prostředí, odpočinek, voda i slunce, léčebné procedury, wellness ... to vše vám v kterémkoli období přes rok pomůže zrelaxovat a na chvíli zapomenout na vaše běžné povinnosti.
  • 6 dní 5 nocí
  • polopenze
  • 5 procedur

100%

2 recenzí

od 6 211 Kč

cena za osobu / 5 nocí

od 6 211 Kč

Detail pobytu

Lázeňské pobyty

Chcete alespoň na pár dni uniknout od každodenní reality a oddávat se jen sladkému nicnedělání? Trápí vás onemocnění, kterému by podle lékaře pomohly lázně? Tak už na nic nečekejte. Představujeme vám naše lázeňské pobyty. Vyrazit můžete kdykoliv. V nabídce jsou týdenní i víkendové pobyty. A na co se můžete těšit? Tak v první řadě zejména na příjemné masáže, zábaly, koupele, vířivky, sauny a celou řadu dalších procedur. Poté nechybí ani celá řada tématických pobytů, které nabízejí ještě něco navíc. Jsou to třeba romantické lázeňské pobyty pro dva nebo rodinné lázeňské pobyty plné nejrůznějších aktivit. A vybírat můžete i z celé řady destinací. Lázeňské pobyty jsou pořádány ve wellness hotelech napříč celou Českou republikou. A pokud by vám krásy naší země nestačily, můžete se podívat i na Slovensko nebo třeba do Maďarska.