Lázně Karlovy Vary

Lázně Karlovy Vary

Karlovy Vary jsou největším a nejslavnějším lázeňským městem České republiky. Jejich historie sahá až do 2. poloviny 14. století, kdy se v místních lesích proháněl Karel IV. na koni a jeho družina díky náhodě objevila horký pramen. Tomuto zázračnému léčivému prameni přiřkl císař léčivou moc a nechal kolem něho vystavět město, které dodnes díky zřídlům vzkvétá a těší se slávě daleko za hranicemi naší země. Lázně Karlovy Vary se proslavily také díky návštěvám slavných osobností. V 19. století město navštívil např. Beethoven, Franz Josef I., Paganini, Chopin, Mozart, Gogol, Tyl, Purkyně, Freud a mnoho dalších.

Délka pobytu
Cena pobytu
Strava
Obsah pobytu
Ostatní služby
Typ pobytu
Hodnocení pobytu
 • Wellness á la carte

  2 noci Hodnocení:  93% Hotel Lafonte****
  Přijeďte si odpočinout do Karlových Varů! Wellness pobyt obsahuje bohatou snídani formou bufetu, večeři formou tříchodového menu a 3 procedury z naší nabídky dle vlastního výběru.
  od 2 990 Kč
  od 3 230 Kč
 • Celoroční TOP wellness relax INCLUSIVE drinks

  5 nocí Hodnocení:  94% Hotel Millenium ****
  Čokoládové perlivé koupele, parafínové zábaly, whirpool, saunový svět a to není zdaleka vše! Pouze pár z mnoha procedur, které si pro VásHotel Millenium připravil. Balíček navíc nabízí ...
  od 6 590 Kč
  od 12 390 Kč
 • Romantika

  2 noci Hodnocení:  92% Spa Resort Sanssouci ****
  Prožijte romantiku ve Spa Resortu Sanssouci, který pro vás připravil ubytování s polopenzí, jejíž součástí je i romantická večeře. Dále na Vás čeká koupel, masáž, společný floating a volný vstup ...
  od 3 920 Kč
  od 5 600 Kč
 • Candella relax

  2 noci Hodnocení:  92% Wellness hotel Jean de Carro ****
  Candella relax. Zažijte něco nového. Čeká Vás například candella masáž, což znamená masáž svíčkou. Nenechte si ji ujít, můžete věnovat jako dárek!
  od 3 590 Kč
 • Karlovarská siesta

  4 noci Hodnocení:  85% Léčebna Mánes
  Lázeňský relaxační pobyt je vhodný pro odreagování mysli i těla. Zahrnuje mimo jiné perličkovou koupel, podvodní masáž či parafínové rukavičky. Užívejte si v každém ročním období!
  od 3 580 Kč
 • Grand Relax

  7 nocí Hodnocení:  87% Grandhotel AMBASSADOR **** Národní Dům
  Týden plný odpočinku, léčebných procedur, profesionální péče a dokonalého klidu...Ano, jedná se o Grand Relax pobyt v Karlových Varech. Těšíme se na Vás!
  od 12 285 Kč
 • Levandulové potěšení

  2 noci Hodnocení:  94% Resort POPPY
  Jedinečný pobyt plný levandulových procedur, který navodí Vaše smysly a provoní tělo i mysl! Tímto pobytem můžete potěšit sebe či své blízké a načerpat pozitivní energii při levandulovém rituálu.
  od 2 690 Kč
  od 5 500 Kč
 • Kouzlo rašeliny

  3 noci Hodnocení:  93% Hotel Lafonte****
  3-denní relaxační pobyt včetně polopenze. Součástí pobytu je klasická částečná masáž, rašelinová koupel a rašelinový zábal za použití produktů z přírodních zdrojů Karlovarska.
  od 3 990 Kč
 • Romantický pobyt

  2 noci Hodnocení:  93% Hotel Lafonte****
  Romantický pobyt je určen pro zamilované páry. Obsahuje mimo jiné také snídani na pokoj, romantickou večeři při svíčkách, vstupenky do Muzea Becherovky včetně ochutnávky a exkluzivní projížďku ...
  od 3 800 Kč
 • Top lázeňský pobyt

  7 nocí Hodnocení:  93% Hotel Lafonte****
  Balíček Vám nabízí na základě lékařské konzultace 12 lázeňských procedur včetně využívání bazénu po celou dobu Vašeho pobytu. V ceně je také týdenní jízdenka na městskou hromadnou dopravu s ...
  od 9 150 Kč
1 – 10  z  112 pobytů
1 2 3 4 5 Na konec

Lázně Karlovy Vary - Informace

Po celém světě jsou Karlovy Vary známé také díky značkám jako je Moser, Becherovka a karlovarský porcelán Thun. Velmi oblíbené jsou lázeňské oplatky a velkým magnetem bývá Mezinárodní filmový festival Karlovy Vary. Na území Karlových Varů vyvěrá 79 pramenů různé vydatnosti a rozdílné teploty. Z toho 13 pramenů se využívá k pitné kúře. Nejznámějším karlovarským pramenem je 72° C teplé Vřídlo, které vystřikuje do výšky až 12-ti metrů. Lázeňská léčba je zaměřena především na onemocnění zažívacího ústrojí, diabetes, dna, obezitu, nemoci pohybového ústrojí, stavy po onkologických nemocích, neurologická onemocnění, apod.

Karlovy Vary nenabízejí pouze prvotřídní lázeňské služby, ale také pestrou paletu sportovních a kulturních aktivit. Po celý rok se zde konají různé koncerty, divadelní představení, dostihy, golfové turnaje a mnoho dalších událostí. Lázeňské pobyty v Karlových Varech a wellness pobyty v Karlových Varech jsou tak skvělou volbou pro všechny, kteří chtějí spojit péči o zdraví s bohatým vyžitím.