Wellness Hotel Vyhlídka

Na Vyhlídce 298, 54701 Náchod

Wellness hotely - různé

O hotelu

Wellness Hotel Vyhlídka **** se nachází 2 km od centra města Náchoda a díky své poloze nabízí klidnou dovolenou uprostřed přírody s krásným výhledem. Rodinný hotel Vám poskytne zázemí jak pro aktivní dovolenou na kole či inline bruslích, tak i wellness pobyt s velmi pestrou nabídkou relaxačních a rehabilitačních procedur. V okolí se nachází celá řada památek, které stojí za návštěvu jako například Babiččino údolí, opevnění Dobrošov, zámek v Náchodě či Zoo Dvůr Králové nad Labem. 

K dispozici je 19 komfortních dvoulůžkových pokojů se sprchovým koutem, z toho 1 bezbariérový a 2 apartmá s vanou. Do některých pokojů lze přidat přistýlku. Všechny pokoje jsou plně vybaveny. Hosté mohou zaparkovat v uzamykatelném areálu zdarma. Internetové připojení Wi-Fi je poskytnuto v hotelu i hotelové restauraci. Volný čas můžete trávit v rozlehlé hotelové zahradě s romantickým posezením u jezírka, zahrát si minigolf, petanque nebo se procházet.
         
K pobytům nepřijímáme děti mladší 12-ti let.

Stravování

Restaurace je k dispozici pouze pro hotelové hosty. Snídaně jsou podávané bohatým snídaňovým bufetem doplněným ovocem a zeleninou, večeře formou výběru z lákavého menu o dvou chodech. Ve stylové nekuřácké hotelové restauraci je možnost dokoupení obědů i příjemné posezení u kávy nebo sklenky dobrého vína s krásným výhledem na město.

Léčebné procedury

Hotelové wellness centrum nabízí dokonalý odpočinek s bazénem se slanou vodou a protiproudem, finskou nebo bio saunou se solnou a světelnou terapií a kvalitními relaxačními a rehabilitačními procedurami. Relaxovat můžete při oxygenoterapii, dopřát si luxus v podobě aroma koupele, uvolnit se při terapii Reiky, unavené tělo prohřát se zábalem v Thermo dece, uvolňující masáž je samozřejmostí. 
Omlouváme se, ale tento hotel již není v nabídce. Ale nezoufejte, níže si můžete vybrat z podobných hotelů v okolí.

Nabídka hotelů v okolí