Lázně Luhačovice

k dispozici celkem 4 nalezené pobyty

Hotely Mapa

Velikonoční pobyt, 2 noci

Máte-li v tomto velikonočním období pár dnů volna, pak určitě neváhejte navštívit Hotel Adamantino, kde na Vás čekají tři pohodové dny v příjemném prostředí, a také velikonoční dárek při příjezdu.
  • 3 dny 2 noci
  • polopenze

od 2 533 Kč

cena za osobu / 2 noci

od 2 533 Kč

Detail pobytu

Velikonoční pobyt, 3 noci

Pro oslavu svátků jara bude tento velikonoční pobyt v Hotelu Adamantino tou pravou volnou. Těšit se můžete na neomezené využití sauny a bazénu, a tak můžete naplno čerpat novou energii.
  • 4 dny 3 noci
  • polopenze

od 3 799 Kč

cena za osobu / 3 noci

od 3 799 Kč

Detail pobytu

Velikonoční pobyt, 4 noci

Přijeďte si užít velikonoce do Hotelu Adamantino. Ať už přijedete sami, ve dvou nebo s celou rodinou, pobyt si určitě užijete, a to díky možnosti neomezeného využití hotelového bazénu, kde můžete pohodově relaxovat.
  • 5 dní 4 noci
  • polopenze

od 4 799 Kč

cena za osobu / 4 noci

od 4 799 Kč

Detail pobytu

Velikonoční pobyt, 5 nocí

Nechte starosti za dveřmi a přijeďte oslavit Velikonoce do Hotelu Adamantino. Příjemné lázeňské prostředí si jistě zamilujete a s pobytem budete spokojeni. Navíc můžete neomezeně využít hotelový bazén a saunu!
  • 6 dní 5 nocí
  • polopenze

od 5 749 Kč

cena za osobu / 5 nocí

od 5 749 Kč

Detail pobytu

Lázně Luhačovice

Lázně Luhačovice
Lázně Luhačovice zasazené domalebné krajiny Bílých Karpat jsou největšími moravskýmilázněmi a čtvrtými největšími lázněmi v České republice.První zmínky o luhačovských minerálních pramenech pochází jižze 17. století a první léčebná a ubytovací zařízení zde bylapostavena koncem 18. století. Nejvýznamněší stavební etapou sepak stala první třetina 20. století, kdy vznikl ojedinělý souborstaveb architekta Dušana Jurkoviče, který vtisknul Luhačovicímjejich nenapodobitelný a neopakovatelný ráz.

Lázeňská léčba Lázní Luhačovice je zaměřena na choroby dýchacích cest, trávicího ústrojí,diabetu a choroby pohybového aparátu. Jako přírodní léčivý jsou využívány luhačovské minerální prameny, které jsou pro vysoký obsah minerálních látek a vynikající proplynění oxidem uhličitým považovány za jedny z nejúčinnějších léčivých vod v Evropě. Nejznámějším luhačovickým pramenem je Vincentka pojmenovaná po tehdejším majiteli zdejšího panství hraběte Vincence Serényiho, který se zasloužil o rozkvět lázní. Dalšímiznámými prameny jsou Aloiska, Ottovka a Pramen Dr. Šťastného.

Luhačovice jsou skvělým místem nejen pro lázeňské pobyty v Lázních Luhačovice a wellnesspobyty v Lázních Luhačovice, ale také oblíbeným rekreačním střediskem s bohatou nabídkou volnočasového vyžití. Na hosty zde čeká pestrá nabídka letního i celoročního koupání, pěší i cyklistické trasy, tenisové kurty, minigolf, moderní sportovní centrum a samozřejmě také spousta klidných míst k relaxaci i posezení s přáteli.