Relaxační pobyty na 1 noc

k dispozici celkem 10 lázeňských pobytů

Hotely Mapa

Tatry v létě

Hledáte aktivní dovolenou v krásném prostředí na léto? Nabízíme nejen příjemný relax u bazénu, ale i turistiku, případně procházku městem plné historie, kultury.
  • 2 dny 1 noc
  • snídaně

od 1 138 Kč

cena za osobu / 1 noc

od 1 138 Kč

Detail pobytu

Konferenční pobyt

Nevíte, kde uspořádat školení, konferenci, nebo teambulding, který Vám bude připraven na míru? Pak pro Vás máme řešení v hotelu Boboty. Po náročném dnu, každý účastník jistě ocení volný vstup do bazénu a sauny.
  • 2 dny 1 noc
  • plná penze

Cena na vyžádání

cena za osobu / 1 noc

Cena na vyžádání

Detail pobytu

Blesková Pieris akce

Poznejte nový zrekonstruovaný hotel Pieris ve Vysokých Tatrách a dopřejte si zde zasloužený oddych, při kterém načerpáte potřebnou energii a sílu do dalších dnů. Jedinečný wellness komplex Vás učaruje a rádi se sem budete vracet.
  • 2 dny 1 noc
  • polopenze

Cena na vyžádání

cena za osobu / 1 noc

Cena na vyžádání

Detail pobytu

Relaxační pobyty

Odpočinek je v dnešní uspěchané době luxusem, který si mnohdy vůbec nemůžeme dovolit. Nebo si to alespoň myslíme. Přitom odpočaté tělo se nám odmění mnohem více než to unavené. Tak na to myslete a prohlédněte si naše relaxační pobyty. Co vám mohou nabídnout? Tak především krásné chvíle plné wellness procedur. S kým můžete vyrazit? S kýmkoliv. V nabídce najdete relaxační pobyty pro celou rodinu nebo třeba víkendové pobyty pro dva. A nouze není ani o tématické relaxační pobyty. Vypravit se tak můžete na gurmánský víkendový pobyt nebo na vinařský výlet. A vybírat můžete i z celé řady destinací. K dispozici jsou pobyty v Čechách, na Moravě a dokonce i na Slovensku. Z tolika možností si zkrátka musí vybrat i ten nejnáročnější zákazník.