Lázně léčící metabolická onemocnění

celkem 5 nalezených hotelů

Mapa

ASTORIA Hotel & Medical Spa

  • Vřídelní 92/ 21, Karlovy Vary
Přímo v srdci Karlových Varů, v historickém centru lázeňského území, naproti Mlýnské kolonádě s léčivými minerálními prameny leží Astoria Hotel & Medical Spa. V blízkosti hotelu se nachází mnoho...

Perfektní

410 recenzí

od 7 200 Kč

HOTEL MALTA

  • Ivana Petroviče Pavlova 16, Karlovy Vary
Útulný čtyřhvězdičkový HOTEL MALTA se nachází v samém srdci Karlových Varů, v bezprostřední blízkosti Mlýnské kolonády, pár metrů od hotelu Růže. Hotel nabízí ubytování ve 22 dvoulůžkových a 4...

Perfektní

384 recenzí

od 9 600 Kč

Metabolická onemocnění


Mezi nejčastější metabolická onemocnění patří cukrovka, dna, obezita nebo porucha metabolismu tuků. Nedílnou součástí léčby je dieta. V lázních a hotelech, kde metabolické nemoci léčí naučí nemocné zdravým stravovacím návykům pod dohledem nutričního terapeuta. Další léčebnou procedurou je fyzioterapie, rehabilitace a akupunktura.
Lázně a hotely k léčbě využívají přírodní minerální vody formou pitné kúry, která zkvalitňuje celý metabolismus.
Snížení obtíží u diabetiků lázně používají uhličité koupele k lepšímu prokrvení končetin. Uhličité koupele dále přispívají ke snížení tlaku.
Metabolická onemocnění se léčí ve Františkových Lázních, Jeseníku, Karlových Varech, Luhačovicích, ale i v Mariánských Lázních a Karlově Studánce.