Letní pobyty 2019 - Moravskoslezský kraj

k dispozici celkem 11 lázeňských pobytů Vyberte lokalitu

Hotely Mapa

Horské léto pro rodiny s dětmi na 2 noci

Společné chvíle s rodinou ničím nenahradíte, a chcete-li je strávit v krásné přírodě Beskyd se širokou nabídkou vyžití pro Vás i Vaše nejmenší, neváhejte a vydejte se do hotelu Bauer. Doprovodný program je tak nabitý, že nebudete vědět, co dříve podnikat. Můžete si zajít do dětského letního a lanového parku, kam máte neomezený vstup, stejně tak i kdykoliv relaxovat v hotelovém wellness nebo si užít jízdu na lanové dráze Zbojník. 
  • 3 dny 2 noci
  • polopenze

Velmi dobré

61 recenzí

od 1 327 Kč

cena za osobu / 2 noci

od 1 327 Kč

Detail pobytu

Rádi relaxujete v bazénu? Přidejte bazén do svého hledání jedním kliknutím. Přidat bazén

Letní balíček na 2 noci

Hledáte aktivní relax a pobyt plný zážitků? V tom případě je pro Vás Hotel HEIPARK ta správná volba! Mezi zdejší oblíbené aktivity patří bobová dráha, tubing, trampolíny, rodeo býk, nebo třeba golfové odpaliště. Přijeďte si užít kvalitně strávený čas.
  • 3 dny 2 noci
  • polopenze

Perfektní

20 recenzí

od 2 245 Kč

cena za osobu / 2 noci

od 2 245 Kč

Detail pobytu

Horské léto pro rodiny s dětmi na 5 nocí

Chcete-li mít na co vzpomínat, tak neváhejte ani chvilku a vydejte se s rodinou užít si nabitý program za skvělou akční cenu do hotelu Bauer. Po příjezdu Vás i vaše děti přivítají nápojem a poté po ostatní dny velmi bohatými možnostmi vyžití. Můžete si užívat okolní krásnou přírodu Beskyd a nebo si kdykoliv relaxovat v hotelovém wellness. S vašimi potomky se můžete těšit také na každodenní animační programy, neomezený vstup do lanového parku a nebo na jízdu na lanové dráze Zbojník.
  • 6 dní 5 nocí
  • polopenze

Velmi dobré

61 recenzí

od 2 434 Kč

cena za osobu / 5 nocí

od 2 434 Kč

Detail pobytu

Horské léto pro rodiny s dětmi na 3 noci

Využijte úžasné akce a vyrazte s celou rodinou užívat do srdce Beskyd, do hotelu Bauer, který je součástí malebného horského údolí Bílá, přímo v centru lyžařského střediska. V nabitém programu si budete moci vybrat z účasti na každodenních animačních programech, jízdy na lanové dráze, projíždce na rodinném šlapadle, užít si v dětském letním lanovém parku a nebo díky neomezenému vstupu do hotelového wellness prostě jen dosyta relaxovat.
  • 4 dny 3 noci
  • polopenze

Velmi dobré

61 recenzí

od 1 767 Kč

cena za osobu / 3 noci

od 1 767 Kč

Detail pobytu

Horské léto pro rodiny s dětmi na 4 noci

Proč si jednou nedopřát společné chvíle s rodinou tak trochu netradičně, plné skvělých možností zábavy, ale i wellness zážitků. Ani jedno Vám a vašim blízkých nebude chybět v hotelu Bauer, který najdete poblíž resortu Bílá v srdci Beskyd. Čeká na vás neomezený vstup do lanového parku, neomezená možnost relaxace v hotelovém wellness, možnost užít si každý den zábavné animační programy a nebo vyrazit na lanovou dráhu. To vše můžete doplnit turistikou, sportováním na multifuknčím hřišti nebo výletem na rodinném šlapadle.
  • 5 dní 4 noci
  • polopenze

Velmi dobré

61 recenzí

od 2 167 Kč

cena za osobu / 4 noci

od 2 167 Kč

Detail pobytu