Přes 111 tipů na valentýnské pobyty.

Hotel Pavlov

Ivana Petroviče Pavlova 9, 36001 Karlovy Vary

Lázně Karlovy Vary

O hotelu

Romantický hotel Pavlov leží v krásném prostředí Karlových Varů, v centru lázeňské zóny, v blízkosti kolonád a horkých minerálních pramenů. 

Hotel svým hostům nabízí ubytování v 38mi elegantně zařízených jednolůžkových a dvojlůžkových pokojích a apartmánech s úchvatným výhledem na přilehlé lesy, parky a řeku. 

Pokoje jsou vybaveny minibarem, vlastním sociálním zařízením, fénem, televizí s plochou obrazovkou a satelitním připojením, telefonem, wifi, trezorem a županem. 

Hotel Pavlov dále disponuje vlastní recepcí s nepřetržitým provozem, hotelovou restaurací, krásnou letní terasou přímo nad říčkou Teplá. Dále v hotelu najdete vlastní balneoprovoz, který nabízí různé léčebné i wellness procedury. Po celou dobu pobytu je lázeňským pacientům k dispozici lékař a zdravotní sestra. Můžete zde využívat i finskou saunu a bazén.

Parkování je možné 50 metrů od hotelu z poplatek.

Stravování

V hotelu se nachází restaurace s celkovou kapacitou 68 míst. Kuchyně nabízí celou řadu pokrmů se základními i speciálními dietami. V komfortně zařízené restauraci se prodávají snídaně, obědy i věčeře formou rautových stolů.

Relaxovat můžete i v baru Pavlov. Ten má kapacitu 35 míst a zve k příjemnému posezení u řeky. Mají zde bohatý výběr alkoholických, nealkoholických a míchaných nápojů.

Léčebné procedury

Hotel Pavlov disponuje vlastním balneoprovozem. Celodenní provoz lázeňského centra nabízí klasické masáže, podvodní či reflexní masáže, koupele, suché uhličité koupele, vířívé koupele horních a dolních končetin, elektroterapii, magnetoterapii, plynové injekce, přístrojovou lymfodrenáž, parafínové zábaly, parafango, inhalaci, oxygenoterapii a jako doplněk klasických lázeňských procedur nabízí masáž lávovými kameny či baňkování.
Omlouváme se, ale tento hotel již není v nabídce. Ale nezoufejte, níže si můžete vybrat z podobných hotelů v okolí.

Nabídka hotelů v okolí