SPA HOTEL AQUA MARINA

Vřídelní 3, 36001 Karlovy Vary

Lázně Karlovy Vary

O hotelu

V srdci lázeňské zóny, naproti Mlýnské kolonádě, se mezi historickými krásami Karlových Varů nachází Spa Hotel Aqua Marina ****.
Hotel Vás zve vychutnat si báječnou dovolenou a získat maximální přínos svému zdraví! Je k dispozici 24 pokojů různých kategorií + 2 apartmány ve vedlejší budově. Všechny hotelové pokoje jsou prvotřídně vybaveny: kartový zámek, individuální regulace teploty, minibar, LCD televizor, satelit, sejf, 22 cm vysoká luxusní matrace, závěsy „blackout“, centrální vypínání světla, telefon s přímou volbou, Wi-Fi připojení k internetu, fén, kosmetické zrcadlo, sprcha nebo vana, varný set s třemi druhy čaje. Nábytek v pokojích do dvora vyrobili mistři světově proslulé italské společnosti "SCAPINI".  V pokojích s výhledem na kolonádu vyrobili autorský nábytek čeští řemeslníci z americké třešně.

V hotelu, který má "AQUA" v samotném názvu, je téma vody všudypřítomné - nejen v názvu, ale také v nádherné keramice zdobící vstupní prostor, recepci, bazénu i balneu. V prostorách koupelí je na stěnách z mozaiky sestaven fragment Botticelliho obrazu "Zrození Venuše". Keramika od paní Vlasty Komínové, dcery známého sochaře 20. století pana Květenského, nemůže nechat lhostejným žádného z našich hostů. Ryby, hvězdice, mořské řasy, lastury s perlami – obyvatelé moří a oceánů jako živí plavou kolem Vás a dotvářejí atmosféru útulnosti, pohodlí a klidu.

Kompletně zrekonstruovaný komplex nabízí svým hostům široké spektrum vysoce nadstandardních služeb 4* hotelu.

Stravování

Restaurace hotelu Aqua Marina nabízí pro všechny své hosty stravování. Jenom na hostech záleží, jestli si vyberou pouze snídani, polopenzi nebo plnou penzi.

Snídaně se skládají z bohaté bufetové nabídky a doplňkových snídaňových jídel na objednávku. K dispozici jsou i různé druhy teplých a studených nápojů.

Obědy v hotelové restauraci fungují formou menu. V nabídce jsou na každý den čtyři hlavní jídla, dvě polévky a velké množství příloh. K dispozici je salátový bar a sladká tečka v podobě výtečného dezertu.

Večeře probíhají na stejném principu jako obědy. Večeři si klienti vybírají také ze čtyř hlavních jídel, kromě dvou večerů, kdy je pro klienty připravena večeře formou bufetu na určité téma. V úterý večer se můžete těšit na "RYBÍ VEČER", kde hotel připravuje raut s různymi druhy ryb a zajímavé přílohy. Páteční večer se neobejde bez živé muziky a tradičných českých pokrmů. V pátek na Vás čeká raut na téma "ČESKÝ VEČER".

 

Léčebné procedury

Díky unikátním vlastnostem karlovarských termo-minerálních pramenů a možnostem jejich širokého medicínského využití se v Karlových Varech léčí pacienti s různými nemocemi. Mezi nejčastější indikace patří nemoci trávicího ústrojí, poruchy výměny látkové (metabolické poruchy), nemoci pohybového ústrojí, léčení onkologicky nemocných či např. paradontóza.

Léčení je určeno osobám starším 15let. Léčení dětí ve věku 3 – 15 let je řešeno individuálně a může být absolvováno pouze po odborném vyšetření pediatrem. 

Léčebné procedury prováděné přímo v hotelu: perličkové, přísadové či kopřivové koupele, podvodní, klasické či reflexní masáže, hydroxer, individuální i skupinová léčebná tělesná výchova, slatinné termozábaly, parafínové zábaly, lymfodrenáž přístrojová, pneumopunktura, oxygenoterapie, magnetoterapie, laser, elektroléčba, biolampa, inhalace, suché uhličité koupele.

Omlouváme se, ale tento hotel již není v nabídce. Ale nezoufejte, níže si můžete vybrat z podobných hotelů v okolí.

Nabídka hotelů v okolí

Luxury Spa Hotel OLYMPIC PALACE Luxury Spa Hotel OLYMPIC PALACE
Luxury Spa Hotel OLYMPIC PALACE
Zámecký vrch 41, Karlovy Vary, 36001, Lázně Karlovy Vary
Hotel Olympic Palace poskytuje luxusní ubytování nedaleko lázeňského centra Karlových Varů. Hotel prošel rozsáhlou rekonstrukcí a nyní se řadí mezi nejlepší pětihvězdičkové hotely na západě Čech. Najdete zde moderní pokoje se vším co byste mohli potřebovat....
4 pobyty

4 pobyty

Lázeňský hotel Sadový Pramen Lázeňský hotel Sadový Pramen
Lázeňský hotel Sadový Pramen
Mlýnské nábřeží 7, Karlovy Vary, 36001, Lázně Karlovy Vary
Lázeňský hotel Sadový Pramen se nachází v samém centru Karlových Varů v těsné blízkosti termálních pramenů a lázeňských kolonád. Svým hostům poskytuje ubytování, stravování, léčení a řadu doplňkových služeb, vše na velmi vysoké úrovni. O klienty pečuje...
29 pobytů

Perfektní

71 recenzí

29 pobytů

Interhotel CENTRAL Interhotel CENTRAL
Interhotel CENTRAL
Divadelní náměstí 17, Karlovy Vary, 36001, Lázně Karlovy Vary
      Sanatorium „Interhotel "Central"- hotel se stoletou historií a s privilegovaným umístěním – přímo v centru lázeňské zóny na Divadelním náměstí, v bezprostřední blízkosti Vřídelní kolonády s proslulými termálními prameny.
5 pobytů

Velmi dobré

21 recenzí

5 pobytů

Hotel IMPERIAL Hotel IMPERIAL
Hotel IMPERIAL
Libušina 1212/18, Karlovy Vary, 36001, Lázně Karlovy Vary
Hotel Imperial nabízí svým hostům vysoký standard ubytovacích, lázeňských a dalších služeb. Nově zrekonstruované prostory hotelu uspokojí i tu nejnáročnější klientelu. Ne nadarmo získal hotel Imperial prestižní ocenění Czech Republic’s Leading Spa Resort....
21 pobytů

Perfektní

47 recenzí

21 pobytů

Hotel BELLEVUE Hotel BELLEVUE
Hotel BELLEVUE
U Imperiálu 12, Karlovy Vary, 36001, Lázně Karlovy Vary
Hotel Bellevue svou krásnou polohou uprostřed karlovarské přírody naplňuje beze zbytku svůj název – v překladu znějící “Krásná vyhlídka”. Hotel je vhodný nejen pro rodinnou rekreaci, ale i pro různé rekondiční pobyty, firemní a společenské akce. Samozřejmostí...
9 pobytů

Perfektní

82 recenzí

9 pobytů

Spa Resort Sanssouci Spa Resort Sanssouci
Spa Resort Sanssouci
U Imperiálu 198/11, Karlovy Vary, 36001, Lázně Karlovy Vary
Resort se rozprostírá v zeleni slavkovského lesa s výhledem do údolí klidného prostředí jihovýchodní čtvrti lázeňského města Karlovy Vary. Odtud je to pouhých 15 minut procházkou k pramenům minerální vody na lázeňské kolonádě, která vede až do centra...
21 pobytů

Perfektní

479 recenzí

21 pobytů