Při nástupu na pobyt je třeba předložit potvrzení o očkování nebo prodělání Covid-19. Sledujte aktuální podmínky pobytů v lázních a hotelech.

Lázně léčící onkologické nemoci

celkem 56 nalezených hotelů

Mapa

Hotel Bajkal

  • Americká 84/4, Františkovy Lázně
Hotel Bajkal nabízí svým hostům špičkově vybavené pokoje ve třech patrech a dvou křídlech nově zrekonstruované budovy s více než 80 lůžky. Standard zařízení pokojů se řadí mezi nejlepší v kategorii...

Perfektní

297 recenzí

od 7 998 Kč

Nemoci onkologické


Nádorová onemocnění se v České republice objevují stále častěji. Péče a rekonvalescence v lázních vás po prodělané léčbě vrátí zpět do normálního života. Nejvíce postižení trpí nádorem prostaty, prsu, tlustého střeva a plic. Organismus pacienta bývá po léčbě onkologického onemocnění značně oslabený. Lékaři v lázních věnují velkou pozornost právě posílení fyzické i psychické kondice pacienta. K léčbě tohoto onemocnění se v lázních nejčastěji používají přístrojové lymfatické drenáže, masáže a k pročištění organismu léčivé minerální prameny, které z těla odplaví škodlivé látky. Onkologická onemocnění se léčí ve Františkových Lázních a v lázních Luhačovice.
Lázně poskytují i vysoký standart ubytování. Můžete se ubytovat přímo v lázeňských domech, nebo v hotelech, kterých se kolem lázní nachází spousta. Řada hotelů má dokonce i svůj vlastní minerální pramen.