celkem 34 nalezených hotelů

Mapa

Hotel Atlantis

  • T. G. Masaryka 21, Trenčianske Teplice
Hotel Atlantis je součástí komplexu Lázně Trenčianské Teplice a.s. Budova se nachází v klidné lokalitě v centru lázeňského města. Kapacita hotelu je 52 lůžek na dvou poschodích. Jedná se o...
od 24 750 Kč

Nemoci kožní


Pro ty, které trápí akné, lupénka, ekzém nebo jiná kožní nemoc, může znamenat každé teplejší období značný stres. Zdravá kůže může být odrazem našeho vnitřního rozpoložení.
Hlavním cílem lázeňské léčby je “dostat“ kožní chorobu pod kontrolu vhodně zvolenou léčbou. Spolu s prevencí lze docílit zahojení či značného zlepšení projevů kožních nemocí.
Vybírejte si lázně nebo hotely s odborným lékařem. Většina hotelů lékařský dozor nad léčbou poskytuje. V případě kožních nemocí léčbu stanovuje dermatolog. Základem jsou koupele v přírodní sirné vodě, rašelinové a ovesné koupele, světloléčba, termoterapie nebo masťová terapie.Tak vyrazte do lázní a hotelů s pohodlným ubytováním, kde vám pomohou zbavit se těchto nemocí a najít duševní rovnováhu. Kožní nemoci se léčí v Lázních Bělohrad, v Jeseníku nebo ve Velkých Losinách.