celkem 22 nalezených hotelů

Mapa

Hotel Pax

  • Kúpeľná 10, Trenčianske Teplice
Hotel Pax je součástí komplexu Lázně Trenčianské Teplice a.s. Jedná se o nově zrekonstruovanou budovu přímo v centru města na pěší zóně. Kapacita hotelu je 270 lůžek na celkem šesti poschodích. K...

Dobré

7 recenzí

od 3 766 Kč

Nemoci kožní


Pro ty, které trápí akné, lupénka, ekzém nebo jiná kožní nemoc, může znamenat každé teplejší období značný stres. Zdravá kůže může být odrazem našeho vnitřního rozpoložení.
Hlavním cílem lázeňské léčby je “dostat“ kožní chorobu pod kontrolu vhodně zvolenou léčbou. Spolu s prevencí lze docílit zahojení či značného zlepšení projevů kožních nemocí.
Vybírejte si lázně nebo hotely s odborným lékařem. Většina hotelů lékařský dozor nad léčbou poskytuje. V případě kožních nemocí léčbu stanovuje dermatolog. Základem jsou koupele v přírodní sirné vodě, rašelinové a ovesné koupele, světloléčba, termoterapie nebo masťová terapie.Tak vyrazte do lázní a hotelů s pohodlným ubytováním, kde vám pomohou zbavit se těchto nemocí a najít duševní rovnováhu. Kožní nemoci se léčí v Lázních Bělohrad, v Jeseníku nebo ve Velkých Losinách.