Lázně léčící kožní nemoci

celkem 31 nalezených hotelů

Mapa

Lázeňský hotel GOETHE

  • Národní 12, Františkovy Lázně
Pokud se ve Františkových Lázních budete procházet v centru lázeňské zóny, po nejkrásnější ulici ve městě, kterou je Národní třída, jistě nepřehlédnete v její polovině lázeňský hotel Goethe.

Velmi dobré

82 recenzí

od 4 032 Kč

Lázeňský dům Priessnitz

  • Priessnitzova 912/45, Jeseník
Lázeňský dům Priessnitz leží v překrásné poloze ve svahu nejvýchodnějšího výběžku Rychlebských hor asi 2 km od města Jeseník v průměrné nadmořské výšce 620 m n.m. Areál hotelu, citlivě zasazený do...

Velmi dobré

546 recenzí

od 10 836 Kč

Vietoris Ensana Health Spa Hotel

  • Prírodné liečebné kúpele Smrdáky, Smrdáky
Hotel Vietoris se nachází v obci Smrdáky a je pojmenován po zakladateli lázní Josefovi Vietorisovi a nabízí komfortní ubytování v 30 pokojích. Součástí hotelu je restaurace a lobby bar s letní...

Velmi dobré

17 recenzí

od 5 671 Kč

Nemoci kožní


Pro ty, které trápí akné, lupénka, ekzém nebo jiná kožní nemoc, může znamenat každé teplejší období značný stres. Zdravá kůže může být odrazem našeho vnitřního rozpoložení.
Hlavním cílem lázeňské léčby je “dostat“ kožní chorobu pod kontrolu vhodně zvolenou léčbou. Spolu s prevencí lze docílit zahojení či značného zlepšení projevů kožních nemocí.
Vybírejte si lázně nebo hotely s odborným lékařem. Většina hotelů lékařský dozor nad léčbou poskytuje. V případě kožních nemocí léčbu stanovuje dermatolog. Základem jsou koupele v přírodní sirné vodě, rašelinové a ovesné koupele, světloléčba, termoterapie nebo masťová terapie.Tak vyrazte do lázní a hotelů s pohodlným ubytováním, kde vám pomohou zbavit se těchto nemocí a najít duševní rovnováhu. Kožní nemoci se léčí v Lázních Bělohrad, v Jeseníku nebo ve Velkých Losinách.