celkem 69 nalezených hotelů

Mapa

Hotel Bajkal

  • Americká 84/4, Františkovy Lázně
Hotel Bajkal nabízí svým hostům špičkově vybavené pokoje ve třech patrech a dvou křídlech nově zrekonstruované budovy s více než 80 lůžky. Standard zařízení pokojů se řadí mezi nejlepší v kategorii...

Perfektní

87 recenzí

od 7 998 Kč

Centrální Lázně – Maria Spa Ensana Health Spa Hotel

  • Goethovo náměstí 1, Mariánské Lázně
Symbol lázeňské tradice v Mariánských Lázních se nachází na místě původního lázeňského domu z roku 1812. Hotel svým hostům nabízí tradiční lázeňskou léčbu, založenou na využívání jedinečných...

Velmi dobré

36 recenzí

od 9 040 Kč

Nemoci oběhového ústrojí


Mezi nemoci oběhového ústrojí patří onemocnění srdce a cév, stavy po infarktu, stavy po operacích srdce, stavy po trombózách, léčba vysokého krevního tlaku a onemocnění tepen končetin.
Nemoci oběhového ústrojí léčí Františkovy Lázně, Mariánské Lázně, Lázně Darkov, Poděbrady, Lázně Libverda, Konstantinovy Lázně, Luhačovice, Karlova Studánka nebo Velké Losiny.
Léčba těchto nemocí je založena především na používání přírodního minerálního uhličitého pramene. Výsledným efektem koupelí v uhličité minerální vodě je snížení tlaku v cévách.
Typické lázeňské procedury jsou pitná kúra, přírodní minerální uhličité koupele, suché uhličité koupele, megnetoterapie, odborná rehabilitace, cvičení v bazénu, ale i nordic walking. Spousta hotelů, zejména v horských oblastech, mají nordic-walkingové hole v ceně ubytování.
Během léčby je také velmi důležitý správný a pravidelný pohyb.