Lázně léčící nemoci močového ústrojí

celkem 14 nalezených hotelů

Mapa

Spa Hotel Děvín Superior

  • Příkrá 618, Mariánské Lázně
Spa Hotel Děvín nabízí široký výběr služeb včetně lázeňské léčby pod jednou střechou. Hotel se nachází v klidném prostředí lesoparku, s velmi dobrou dostupností do centra města a ke všem významným...

Perfektní

159 recenzí

5 776 Kč 5 200 Kč

Hotel Royal

  • Lesní 345, Mariánské Lázně
Lázeňský hotel Royal **** je jedním z nejoblíbenějších hotelů v Mariánských Lázních. Hotel Royal s nádherným výhledem na Mariánské Lázně nabízí komfortní ubytování, restauraci a kavárnu s výbornou...

Perfektní

185 recenzí

8 900 Kč 8 300 Kč

Nemoci močového ústrojí


Léčba těchto nemocí se zaměřuje na doléčení akutních i chronických obtíží, a to jak horních, tak i dolních močových cest. Léčí se i chronické záněty močových cest, ledvinové a močové kameny, záněty prostaty, kde nepomohla léčba antibiotiky, ale i pooperační stavy.
Základem léčby všech těchto onemocnění je pitná kúra a minerální koupel, k němuž jsou využívány přírodní uhličité prameny.
Na léčbu nemocí močového ústrojí se specializují především Mariánské Lázně. V Mariánských Lázních najdete spoustu krásných hotelů, ve kterých se můžete pohodlně ubytovat a některé dokonce mají uvnitř hotelu minerální pramen. Dalšími lázněmi, které se zabývají léčbou těchto obtíží jsou lázně Karlovy Vary v západních Čechách.