Z nařízení vlády není možné rezervovat pobyty s termíny nástupu do 11. dubna. Více informací zde.

Lázně léčící látkovou výměnu a žlázy s vnitřní sekrecí

celkem 61 nalezených hotelů

Mapa

ASTORIA Hotel & Medical Spa

  • Vřídelní 92/ 21, Karlovy Vary
Přímo v srdci Karlových Varů, v historickém centru lázeňského území, naproti Mlýnské kolonádě s léčivými minerálními prameny leží Astoria Hotel & Medical Spa . V blízkosti hotelu se nachází mnoho...

Perfektní

42 recenzí

od 7 900 Kč

Hotel Royal

  • Lesní 345, Mariánské Lázně
Lázeňský hotel Royal **** je jedním z nejoblíbenějších hotelů v Mariánských Lázních. Hotel Royal s nádherným výhledem na Mariánské Lázně nabízí komfortní ubytování, restauraci a kavárnu s výbornou...

Perfektní

169 recenzí

21 700 Kč 19 530 Kč

Nemoci z poruchy výměny látkové a žláz s vnitřní sekreci


Mezi nejčastější metabolická onemocnění patří cukrovka, dna, obezita nebo porucha metabolismu tuků. Nedílnou součástí léčby je dieta. V lázních a hotelech, kde metabolické nemoci léčí naučí nemocné zdravým stravovacím návykům pod dohledem nutričního terapeuta. Další léčebnou procedurou je fyzioterapie, rehabilitace a akupunktura.
Lázně a hotely k léčbě využívají přírodní minerální vody formou pitné kúry, která zkvalitňuje celý metabolismus.
Snížení obtíží u diabetiků lázně používají uhličité koupele k lepšímu prokrvení končetin. Uhličité koupele dále přispívají ke snížení tlaku.
Metabolická onemocnění se léčí ve Františkových Lázních, Jeseníku, Karlových Varech, Luhačovicích, ale i v Mariánských Lázních a Karlově Studánce.