Při nástupu na pobyt je třeba předložit potvrzení o očkování nebo prodělání Covid-19. Sledujte aktuální podmínky pobytů v lázních a hotelech.

Lázně léčící nemoci trávícího ústrojí

celkem 61 nalezených hotelů

Mapa

Hotel IMPERIAL

  • Libušina 1212/18, Karlovy Vary
Hotel Imperial nabízí svým hostům vysoký standard ubytovacích, lázeňských a dalších služeb. Nově zrekonstruované prostory hotelu uspokojí i tu nejnáročnější klientelu. Ne nadarmo získal hotel...

Perfektní

153 recenzí

od 8 006 Kč

ASTORIA Hotel & Medical Spa

  • Vřídelní 92/ 21, Karlovy Vary
Přímo v srdci Karlových Varů, v historickém centru lázeňského území, naproti Mlýnské kolonádě s léčivými minerálními prameny leží Astoria Hotel & Medical Spa. V blízkosti hotelu se nachází mnoho...

Perfektní

267 recenzí

od 4 890 Kč

Nemoci trávicího ústrojí


Jedná se o širokou škálu onemocnění zahrnujících nemoci žaludku, střev, žlučníku a žlučových cest, slinivky břišní, jater včetně stavů po jejich operaci.
Součástí léčby je pitná kúra. Minerální prameny mají na žaludek neutralizační účinky, podporují tvorbu žluči v játrech a detoxikují je. Některé hotely mají minerální prameny v dochozí vzdálenosti nebo dokonce přímo uvnitř hotelu.
Dalšími léčebnými metodami je individuálně předepsaná dieta, edukace nutriční terapeutkou, uhličité a přísadové koupele, suché uhličité vaky, cvičení v bazénu, individuální a skupinové cvičení, masáže a rašelinné zábaly a magnetoterapie. Tato onemocnění se léčí například v Luhačovicích nebo Mariánských Lázních.